Groźnie

Groźny wypadek w Toruniu. Samochód wjechał w kiosk. Mamy zdjęcia

2023-08-30 9:08

Poważny wypadek miał miejsce we wtorek (29 sierpnia 2023 r.) w godzinach późnowieczornych przy ul. Poznańskiej w Toruniu. Zderzyły się dwa samochody, a jeden z nich uderzył w kiosk. Na portalu se.pl znajdziecie zdjęcia z tego zdarzenia.

O niepokojącym zdarzeniu poinformowali przedstawiciele Komendy Miejskiej PSP w Toruniu. Dwa zastępy straży pojawiły się ok. godziny 21:30 przy ul. Poznańskiej, gdzie zderzyły się peugeot i BMW. Ucierpiał również... kiosk. Początkowo docierały do nas informacje o dwóch poszkodowanych, zabranych przez ratowników medycznych do szpitala. Na szczęście policjanci dementują te doniesienia i przedstawiają nieco bardziej optymistyczną wersję. 

Wypadek w Toruniu. Przyczyną popularny błąd 

- We wtorek, o godzinie 21:30 otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu drogowym przy ul. Poznańskiej. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący peugeotem 45-latek nie ustąpił pierwszeństwa 24-latkowi, jadącemu BMW. Nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Policjanci skierowali do sądu wniosek o ukaranie 45-latka mandatem - powiedział nam st. sierż. Sebastian Pypczyński z biura prasowego KMP w Toruniu.

Pod tekstem znajdziecie zdjęcia z miejsca zdarzenia. Policjanci apelują o rozsądek i uwagę na drogach. Warunki atmosferyczne ostatnimi czasy nie ułatwiają nam zadania, więc warto zdjąć nogę z gazu. O ewentualnych utrudnieniach będziemy informować w naszym serwisie.

QUIZ. Auta i marki motoryzacyjne na literę B. Nietypowe pytania, nie tylko o BMW!

Pytanie 1 z 10
Robert Kubica rozpoczął swoje starty w Formule 1 w zespole...