Stacja benzynowa w Toruniu, niskie ceny

i

Autor: Piotr Lampkowski / Super Express Szokująco niskie ceny benzyny w Toruniu! Kierowcy przecierali oczy ze zdumienia

Szokująco niskie ceny benzyny w Toruniu! Kierowcy przecierali oczy ze zdumienia

2021-12-20 16:18

Toruń. Wszystkiego można było się spodziewać, ale nie tego że aż o tyle stanieje dzisiaj benzyna. Nie ma co - premier Mateusz Morawiecki się nie pomylił. Mówił, że dzisiaj benzyna stanieje o 20 groszy i staniała, a gdzieniegdzie nawet konkretniej! W Toruniu litr benzyny może kosztować 5,64 zł?!

To co się ostatnio działo z cenami benzyny to wołało o pomstę do nieba. Litr benzyny przekroczył magiczne 6 złotych. Na niektórych stacjach w Toruniu benzyna kosztowała już nawet 6 złotych i 12 groszy, a nawet i więcej. Ekonomiści nie mieli wątpliwości, że cena benzyny napędza inflację. Wszyscy mamy dość tego, że wszystko drożeje z dnia na dzień. Rządzący, aby walczyć z inflacją postanowili obniżyć podatek na benzynę. Premier Morawiecki zapewniał kilka dni temu, że dzisiaj (poniedziałek, 20 grudnia) benzyna dzięki tarczy inflacyjnej stanieje o 20 groszy. Czy tak się stało? Zobaczcie sami! Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami.

Czytaj też: Fatalne warunki na drogach w Toruniu i regionie! IMGW ostrzega kierowców

Toruń. Benzyna poszła w dół! Kierowcy przecierali oczy ze zdumienia

Będziemy złośliwi. Premier się pomylił! Dzisiaj (poniedziałek, 20 września) na stacji przy toruńskim dworcu PKS benzyna staniała nie o 20 groszy, tylko konkretniej. Naszych czytelników zachęcamy do nadsyłania w komentarzach zdjęć z dzisiejszą ceną benzyny. Szukamy najtańszej stacji. Co kilka dni będziemy podawać cenę benzyny. Miejmy nadzieje, że niższe wartości benzyny zostaną z nami na zawsze.

Spodobał ci się materiał? Polub nas na Facebooku!

Sonda
Czy obniżone podatki na paliwa powinny zostać na stałe?
EKG 2021. Adam Czyżewski. Chcesz płacić mniej za paliwo? Główny ekonomista Orlen wyjaśnia skąd różnice