Nocny pożar i straż

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons Koszmarny finał nocnego pożaru w Toruniu. Nie żyje właścicielka mieszkania / Zdjęcie ilustracyjne

Koszmarny finał nocnego pożaru w Toruniu. Nie żyje właścicielka mieszkania

2021-12-20 15:25

Toruń. Pożar w budynku wielorodzinnym przy Szosie Lubickiej miał miejsce dziś (poniedziałek, 20.12.2021) ok. godziny 2:40. Niestety mimo prób medyków, nie udało się uratować 68-letniej kobiety, właścicielki mieszkania. Trwa śledztwo w tej przykrej sprawie. Szczegóły na se.pl.

Fatalne wieści spłynęły do nas z Torunia. W poniedziałek (20.12.2021) ok. godziny 2:40 w nocy, miejscowi policjanci otrzymali niepokojącą informację o pożarze, do którego doszło w jednym z mieszkań w budynku wielorodzinnym w Toruniu przy ul. Szosa Lubicka. Niestety jego finał jest najgorszy z możliwych. Ziścił się czarny scenariusz. - Podczas gaszenia pożaru strażacy wynieśli z pożaru 68-letnią właścicielkę mieszkania, która pomimo przeprowadzonej akcji reanimacyjnej zmarła - informuje naszą redakcję podinspektor Wioletta Dąbrowska z KMP w Toruniu.

Czytaj też: Poważny wypadek na pasach w Toruniu. Młoda kobieta w szpitalu

Tragiczny finał pożaru w Toruniu. Policja prowadzi śledztwo

Rodzinie i bliskim zmarłej składamy wyrazy współczucia. Śledczy mają za zadanie ustalenie przyczyn i okoliczności tragedii w Toruniu. Na miejscu zdarzenia trwały intensywne prace. Zabezpieczono ślady i wykonano standardowe czynności.

- Na miejsce dyżurny skierował grupę operacyjno-dochodzeniową, technika kryminalistyki toruńskiej komendy, który wraz z prokuratorem i biegłym z dziedziny pożarnictwa dokonali oględzin. Teraz śledczy w prowadzonym postępowaniu będą starali się wyjaśnić jaka był przyczyna tego pożaru - podsumowuje podinsp. Wioletta Dąbrowska.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy boisz się pożaru?
Wichury w całym kraju. Gałęzie spadają na samochody i chodniki w Toruniu.