Toruń. Makabryczne odkrycie. Ciało wyłowiono z wody. To zaginiony mężczyzna?

i

Autor: archwium policji Toruń. Makabryczne odkrycie. Ciało wyłowiono z wody. To zaginiony mężczyzna?

Toruń. Makabryczne odkrycie. Ciało wyłowiono z wody. To zaginiony mężczyzna?

2021-12-18 20:37

W sobotę, 18 grudnia przy ul. Droga Starotoruńska wędkarz znalazł zwłoki znajdujące się w wodzie. Ciało mężczyzny odnaleziono na wysokości Portu Drzewnego. Szczegóły poniżej.

Jak informują „Nowości” w sobotę, 18 grudnia 2021 około godz. 9.50 wędkarz przy Drodze Starotoruńskiej zobaczył ciało człowieka. Zawiadomiono służby, które bezzwłocznie udały się na miejsce. Lekarze obecni na miejscu zdarzenia stwierdzili zgon. Jak wynika z ustaleń portalu, może to być zaginiony, 85-latek, który wyszedł z domu 4 grudnia 2021 i do tej pory ślad po nim zaginął. Wychodząc, powiedział żonie, że idzie do Kościoła na ul. Św. Józefa w Toruniu. Od tamtego czasu trwały jego poszukiwania.

- Z naszych ustaleń wynika, że to 85-letni zaginiony - mówi podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu cytowana przez ototorun.pl.

Zobacz też: Marszałek Piotr Całbecki potrącił pieszego w Toruniu! Policja odpuściła. Związkowcy oburzeni

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Pogrzeb reżysera Sylwestra Chęcińskiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE