dramat na drodze

Tragiczny wypadek w Mariankach! Nie żyje kierowca bmw, a matka i jej syn walczą o życie [ZDJĘCIA]

2023-07-17 11:05

Dramat na drodze w woj. kujawsko-pomorskim. W niedzielę, 16 lipca kierujący bmw zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z vanem. - Kierująca toyotą kobieta, w którą uderzył jest w stanie ciężkim. Jej syn również odniósł obrażenia w wypadku - ujawnia policja. 41-letni mieszkaniec gminy Tłuchowo, który spowodował wypadek, pomimo reanimacji zmarł w karetce.

Do wypadku doszło w niedzielę, 16 lipca w miejscowości Marianki.

- Po godzinie 17:00 dyżurny jednostki otrzymał informację o zderzeniu czołowym pojazdów. Służby zawiadomił obecny na miejscu świadek zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący bmw mężczyzna jechał całą szerokością jezdni. Zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo poruszający się pojazd toyota - wyjaśnia rzecznik KPP w Lipnie.

W wyniku czołowego zderzenia w toyocie została zakleszczona kierująca nim 42-letnia mieszkanka gminy Tłuchowo. Kobieta obecnie przebywa w stanie ciężkim w szpitalu. Obrażenia odniósł także podróżujący autem 12-letni syn kobiety. Kierujący bmw mężczyzna, pomimo podjętych czynności ratunkowych, zmarł w karetce.

- Ustaliliśmy, że nie posiadał on uprawnień do kierowania pojazdami a auto, którym jechał nie było ubezpieczone ani dopuszczone do ruchu. Teraz śledczy pod nadzorem prokuratora będą ustalać przyczyny tej tragedii. Ciało kierowcy bmw i pojazdy uczestniczące w wypadku są w dyspozycji prokuratury - ujawnia policja.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Kraków: tragiczny wypadek przy moście Dębnickim w Krakowie. Nie żyje czterech młodych mężczyzn