Był tak głodny, że ukradł jedzenie ze sklepu. Zachowanie policjantów łamie serce

i

Autor: KPP Kwidzyn Był tak głodny, że ukradł jedzenie ze sklepu. Zachowanie policjantów łamie serce

Łzy cisną się do oczu

Był tak głodny, że ukradł jedzenie ze sklepu. Zachowanie policjantów łamie serce

2023-03-23 9:44

W Kwidzynie 16 marca młody mężczyzna ukradł jedzenie z jednego z miejskich marketów. 20-latek był bezdomny, nie miał co jeść. W jego sprawie interweniowali dwaj policjanci. St.sierż. Mateusz Borowski i post. Szymon Talar okazali serce potrzebującemu 20-latkowi. W jaki sposób? Szczegóły w dalszej części artykułu.

Kwidzyn. Tacy policjanci to skarb! Poruszająca historia z młodym bezdomnym

W czwartek (16 marca) policjanci z Kwidzyna otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że 20-letni bezdomny ukradł jedzenie. Do zdarzenia doszło w jednym z kwidzyńskich marketów. St.sierż. Mateusz Borowski i post. Szymon Talar zainteresowali się losem potrzebującego pomocy 20-latka. Dzięki zaangażowaniu i empatii funkcjonariuszy mężczyzna został przewieziony przez nich do ośrodka uzależnień w Opaleniu, w którym została mu okazana niezbędna pomoc.

Policjanci, którzy pokazali ogromne serce i chęć do czynienia pomocy kilka dni po interwencji otrzymali list od rodziców 20-latka. Policjanci podkreślają, że słowa uznania, wdzięczności i podziękowania są wyrazem największego docenienia ich pracy. Mundurowi apelują, aby nie przechodzić obojętnie obok osoby, która może potrzebować pomocy. Warto zawiadomić policjantów lub straż miejską. Twój telefon może uratować życie.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Taki policjant to prawdziwy skarb! Wyniósł z ognia butle z gazem. Pożar ugasił wężem ogrodowym!

Sonda
Czy ufasz polskiej policji?
Obcokrajowiec zasłabł przed komisariatem. Policjantka z Chełmży uratowała mu życie
Listen on Spreaker.