Zwłoki noworodka zakopane w piwnicy! Ojciec dziecka uprawiał seks z córką?!

i

Autor: ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE, FOT. SHUTTERTOCK Ciało noworodka zakopane w piwnicy zostały odnalezione w domu w miejscowości Czerniki pod Kościerzyną. Do makabrycznego odkrycia doszło w piątek, 15 września, zdj. ilustracyjne

Makabryczne odkrycie

Ciało noworodka zakopane w piwnicy! Ojciec dziecka uprawiał seks z rodzoną córką?!

2023-09-15 21:52

Ciało noworodka zakopane w piwnicy zostały odnalezione w domu w miejscowości Czerniki pod Kościerzyną. Do makabrycznego odkrycia doszło w piątek, 15 września. Na miejscu trwają jeszcze czynności policji pod nadzorem prokuratury, ale mundurowi zatrzymali już 54-letniego mężczyznę i jego 20-letnią córkę. Obydwoje to domniemani rodzice martwego noworodka.

Ciało noworodka zakopane w piwnicy pod Kościerzyną

Policja i prokuratura wykonują czynności na terenie domu w Czernikach pod Kościerzyną, gdzie znaleziono ciało noworodka zakopane w piwnicy - o sprawie poinformował Rmf24.pl. Sprawa wyszła na jaw w piątek, 15 września, a według ustaleń portalu domniemanymi rodzicami martwego dziecka są 54-letni mężczyzna i jego 20-letnia córka, którzy zostali już zatrzymani. Maluszek miał się urodzić ok. 3 tygodnie temu. - Na razie nie udzielamy żadnych informacji - powiedział PAP lakonicznie Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. Jak dodaje dziennikbaltycki.pl, na miejscu znaleziono ciała nie jednego, a trzech noworodków.

Rok od śmierci Patrycji R. w Glinnem