Gdańsk. Ogromne problemy z ogrzewaniem i ciepłą wodą. Kiedy naprawią usterkę?

i

Autor: Pixabay Gdańsk. Ogromne problemy z ogrzewaniem i ciepłą wodą. Kiedy naprawią usterkę?

Awaria systemu ciepłowniczego

Gdańsk. Ogromne problemy z ogrzewaniem i ciepłą wodą. Kiedy naprawią usterkę?

2022-09-22 7:31

Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. poinformowało, że w części budynków w trzech gdańskich dzielnicach nastąpi przerwa w dostawie ciepła w zakresie ogrzewania i ciepłej wody. Ma to związek z wykrytą usterką. Problem z ogrzewaniem i ciepłą wodą będzie występował do nocy z czwartku na piątek (22.09/23.09).

Jadwiga Grabowska z Gdańskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej (GPEC) poinformowała PAP, że przy okazji prac modernizacyjnych wykryto usterkę, która wymaga naprawy przed nadejściem okresu zimowego. W związku z tym czasowo zostanie wstrzymana dostawa ciepła w zakresie ogrzewania i ciepłej wody. - Przerwa dotyczy części budynków w dzielnicach: Morena, Matarnia i Osowa – dodała. Jak podaje na swojej stronie internetowej GPEC przerwa obejmuje ponad 1000 adresów. Utrudnienia mają potrwać do nocy z czwartku na piątek (22 września/23 września).

Czytaj też: Kupił tonę węgla z dostawą do domu. To był najgorszy interes w jego życiu

Co, jeśli nie gaz? Jakie ogrzewanie wybrać
Sonda
Czy rozumiesz, dlaczego węgiel jest obecnie tak drogi?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE