Gdańsk: Robert zadał Paulinie kilkadziesiąt ciosów nożami. Celował w głowę, szyję, twarz [NOWE FAKTY]

2021-09-14 8:30
Gdańsk: Robert zadał Paulinie kilkadziesiąt ciosów nożami. Celował w głowę, szyję, twarz [NOWE FAKTY]
Autor: Marcin Gadomski / SUPER EXPRESS Gdańsk: Robert zadał Paulinie kilkadziesiąt ciosów nożami. Celował w głowę, szyję, twarz [NOWE FAKTY]

Bestialsko zamordował ukochaną. Sąd aresztował na trzy miesiące 29-latka z Gdańska, podejrzanego o brutalne zabójstwo 25-letniej partnerki. Mężczyźnie grozi dożywocie. Do zbrodni doszło w niedzielne przedpołudnie (12 września) w domu przy ulicy Zielony Trójkąt w Gdańsku. Według śledczych, Robert G. zadał Paulinie A. kilkadziesiąt ciosów nożami, w większości w okolice twarzy, szyi i głowy.

Zamordował Paulinę nożami. Gdy przyjechała policja, ręce miał całe we krwi. Młoda kobieta osierociła dwoje dzieci. Maksiu ma zaledwie trzy latka, a jego siostrzyczka Marcysia dopiero za kilka dni skończy roczek. Po stracie mamy maluchy trafiły do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Prawdopodobnie zajmie się nimi najbliższa rodzina. O trzymiesięcznym areszcie dla Roberta G. poinformował w poniedziałek wieczorem, dzień po zdarzeniu, Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. Szczegóły tej potwornej zbrodni szokują. Kiedy dochodziło do dramatycznych scen, dzieci Pauliny A. były w domu. Robert G. miał na ich oczach w bestialski sposób pozbawić życia swoją partnerkę. Więcej o wstrząsających doniesieniach piszemy w artykule Horror w Gdańsku. Robert zabił Paulinę na oczach dzieci. Dwa noże w głowie ofiary [ZDJĘCIA].

Sonda
Czy w Polsce powinna obowiązywać kara śmierci?

Śledztwo w sprawie brutalnego zabójstwa przy ulicy Zielony Trójkąt prowadzą funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gdańsk-Oliwa. Robert G. był już wcześniej skazany prawomocnym wyrokiem za posiadanie narkotyków. Podczas poniedziałkowego doprowadzenia 29-latek miał pobandażowane ręce, a na głowie kask ochronny. Po pytaniu jednego z dziennikarzy "Dlaczego to zrobiłeś?", splunął na ziemię i odparł "Tyle Wam powiem".

Niewykluczone, że Robert G. w dniu tragedii był pod wpływem środków odurzających. Odpowiedź na to pytanie dadzą badania krwi pobranej od podejrzanego. Planowana jest również sekcja zwłok Pauliny A.

Niszczone i okradane groby znanych Polaków. Jarocka, Andrycz, Górski. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE