Gdańsk. Śmierć 25-latki po pożarze. Jej chłopak miał się zabić na wieść o zdarzeniu!

i

Autor: KM PSP w Gdańsku/Twitter.com; SKM Trójmiasto/Facebook.com Zgon 25-latki, która zmarła po wybuchu pożaru w Gdańsku Wrzeszcz, i śmierć 25-latka, który zginął pod kołami pociągu SKM, coś łączy - twierdzi policja

Gdańsk. Śmierć 25-latki po pożarze. Jej chłopak miał się zabić na wieść o tragedii!

2021-12-14 17:41

Zgon 25-latki, która zmarła po wybuchu pożaru w Gdańsku Wrzeszcz, i śmierć 25-latka, który zginął pod kołami pociągu, coś łączy - twierdzi policja. Do tragedii doszło w poniedziałek rano, gdy ogień pojawił się przy ul. Dekerta. 25-latka, uciekając przed pożarem, wyskoczyła przez okno. Kilka chwil później zginął 25-latek, który miał popełnić samobójstwo.

Gdańsk. Śmierć 25-latki po pożarze. Jej chłopak miał się zabić na wieść o zdarzeniu!

Jak informuje Radio Gdańsk, jest związek między zgonem 25-latki, która zmarła po pożarze w Gdańsku Wrzeszcz, a śmiercią 25-latką, który niedługo później miał się rzucić pod pociąg między stacjami Gdańsk Wrzeszcz i Gdańsk Zaspa. Do obu zdarzeń doszło w poniedziałek 13 grudnia rano. Ok. godz. 5 w kamienicy przy ul. Dekerta wybuchł pożar, a ratująca się przed ogniem 25-latka wyskoczyła z 2. piętra budynku. Kobieta spadła prosto na chodnik i odniosła poważne obrażenia m.in. głowy, wskutek czego jeszcze na miejscu zdarzenia była reanimowana przez strażaków, a następnie została zabrana karetką pogotowia do szpitala, gdzie ostatecznie zmarła. Z kolei przed godz. 6.30, między stacjami Gdańsk Wrzeszcz i Gdańsk Zaspa, pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej potrącił 25-letniego mężczyznę, który zginął na miejscu. Jak wstępnie informuje policja w Gdańsku, denat sam rzucił się na tory, chcąc popełnić samobójstwo.

Jak nieoficjalnie informuje fakt.pl, 25-latek był chłopakiem zmarłej 25-latki, który na wieść o jej śmierci rzucił się pod pociąg.

- Na tę chwilę, dla dobra prowadzonego postępowania, nie udzielamy bardziej szczegółowych informacji - mówi Radiu Gdańsk aspirant sztabowy Mariusz Chrzanowski z policji w Gdańsku.

Czytaj też: Gdańsk: 33-latek terroryzował całą Zaspę! "Groził, znieważał, bił". Ludzie mieli dość

Czytaj też: Gdańsk upamiętnił ofiary stanu wojennego w 40. rocznicę wprowadzenia

Sonda
Czy samóbójstwa w Polsce to temat tabu?
Zadźgał ciężarną 13-letnią Patrycję. Matka ofiary ze łzami w oczach patrzyła na Kacpra Ś.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE