Gdynia: śmierć w stoczni Nauta. Prokuratura zdradza pierwsze szczegóły

i

Autor: wikimedia.commons Gdynia: śmierć w stoczni Nauta. Prokuratura zdradza pierwsze szczegóły

Tragedia w stoczni

Gdynia: Tragedia w stoczni Nauta. Prokuratura zdradza pierwsze szczegóły!

2022-11-15 16:22

Tragedia w gdyńskiej stoczni Nauta. We wtorek 15 listopada dotarły do nas informacje o tragicznej śmierci 53-letniego mężczyzny. Zgłoszenie w tej sprawie pojawiło się u służb ok. 9.00, teraz prokuratura zdradza pierwsze szczegóły.

Gdynia: tragedia w stoczni Nauta. we wtorkowy poranek 15 listopada ok. 9.00 w stoczni doszło do tragicznej śmierci. Początkowo służby podały jedynie informację, że zginął 53-letni mężczyzna. Po kilkugodzinnej pracy policyjnych techników i prokuratury, wiemy już że zmarły mężczyzna był pracownikiem stoczni. O 9.00 wykonywał swoje obowiązki - prace spawalnicze, kiedy spadła na niego blacha transportowana przez dźwig.

O sprawie pisaliśmy: Śmiertelny wypadek w Stoczni Nauta w Gdyni! Nie żyje 53-latek

Gdynia: Tragiczna śmierć w stoczni. Prokuratura prowadzi śledztwo pod kątem wypadku przy pracy

W związku z tym, że zgonu doszło w trakcie realizacji obowiązków zawodowych, prokuratura zaklasyfikowała śledztwo w kategorii "śmiertelnego wypadku w miejscu pracy". Obecnie czynności śledczych na miejscu są już zakończone.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE