Gmina Czersk. Porywczy 27-latek wybił szybę w radiowozie. Straty na 800 zł [FOTO]

2020-09-15 11:43 vera
Gmina Czersk. Porywczy 27-latek wybił szybę w radiowozie. Straty na 800 zł [FOTO]
Autor: KPP w Chojnicach Gmina Czersk. Porywczy 27-latek wybił szybę w radiowozie. Straty na 800 zł [FOTO]

Policjanci z Czerska zatrzymali pijanego 27-letniego mężczyznę, który wszczął awanturę, podczas której znieważył interweniujących policjantów. Krewki mężczyzna wybił też szybę w policyjnym radiowozie. Teraz za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę policjanci z Czerska zostali wezwani na interwencję w związku z awanturą domową. - Na miejscu policjanci zastali 27-letniego mężczyznę, który był bardzo agresywny i wulgarny nie tylko wobec swojej siostry, ale również swoją agresje kierował wobec interweniujących policjantów - informuje oficer prasowy policji.

Czytaj też: HORROR w Pucku. 14-letni chłopiec wyskoczył przez okno. Dziecko nie żyje

Mężczyzna w ogóle nie reagował na wydawane polecenia, więc funkcjonariusze użyli wobec niego środków przymusu bezpośredniego. Został zatrzymany.

- W trakcie przewozu na badania lekarskie przed osadzeniem w policyjnym areszcie mężczyzna w dalszym ciągu był agresywny i pobudzony - kontynuuje oficer prasowy. - W momencie, kiedy policjanci chcieli mu  pomóc wysiąść z radiowozu, ten w tym czasie kopnął nogą w boczną szybę radiowozu wybijając ją.

Mieszkaniec gminy Czersk spowodował straty na 800 złotych. Krewki 27-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu został przesłuchany i usłyszał zarzut uszkodzenia mienia oraz znieważenia interweniujących funkcjonariuszy. W najbliższym czasie za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj też: Ojciec z synem POBILI policjantów! Zobacz WSTRZĄSAJĄCĄ walkę z Pastuchowa! (FOTO, WIDEO)

Pobili policjantów na służbie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.