HORROR 15-latka z Lęborka! "GROZILI ŚMIERCIĄ, kazali czołgać się po ziemi"

2020-12-02 13:15
HORROR 15-latka z Lęborka! GROZILI ŚMIERCIĄ, kazali czołgać się po ziemi
Autor: KPP Lębork HORROR 15-latka z Lęborka! "GROZILI ŚMIERCIĄ, kazali czołgać się po ziemi"

Mimo młodego wieku, byli bezwzględni i brutalni! Grozili użyciem noża, zmuszali do czołgania, ukradli pieniądze. To jednak nie wszystko! Upokorzony 15-latek nadal wraca do siebie po konfrontacji z napastnikami. Choć sprawcy mają zaledwie 17 i 18 lat, grozi im bardzo długa odsiadka.

Młodzi przestępcy mieli zaatakować bezbronnego chłopca w miniony piątek (27 listopada). - Grozili 15-latkowi nożem, zaciągnęli go w okolice torowiska i znęcali się nad nim - tłumaczą funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Lęborku. - Sprawcy wymusili na pokrzywdzonym podanie haseł do Facebooka i poczty elektronicznej, a także wysłanie obraźliwych wiadomości do znajomej. Ukradli również pieniądze, które miał przy sobie.

Kryminalni szybko ustalili tożsamość sprawców i zatrzymali ich. - Okazało się, że to 17-letni lęborczanin i 18-latek z gminy Nowa Wieś Lęborska - informują mundurowi. Wczoraj prokurator przedstawił podejrzanym zarzuty rozboju, stosowania gróźb karalnych i zmuszenia groźbą do określonego zachowania. Nastolatkowie mogą trafić za kratki nawet na 12 lat.

Obu oskarżonych chłopców objęto dozorem policyjnym. Do czasu rozprawy nie mogą zbliżać się do pokrzywdzonego ani opuszczać kraju.

Dramat Prezydenta Dudy. Górale szykują okrutną zemstę. Felieton wideo Adama Federa, odc. 164.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE