Straszne!

Horror w centrum Słupska. 14-latek z kolegami urządził im piekło

2023-08-18 14:30

Sceny jak z horroru rozegrały się w nocy z poniedziałku na wtorek (14/15 sierpnia 2023 r.) w centrum Słupska. Nastolatkowie napadli na swoje ofiary, doprowadzając ich do bezbronności. Następnie okradali poszkodowanych. Najmłodszy ze sprawców ma zaledwie 14 lat.

Zaatakowali ich pięściami, zadali liczne ciosy, a potem bezbronne ofiary okradli - tak działali nastolatkowie ze Słupska. Poszkodowani stracili pieniądze i jeden z nich również telefon. Badający sprawę policjanci przeanalizowali m.in. monitoring i ustalili, kto dopuścił się brutalnych czynów. - Są to czterej mieszkańcy Słupska w wieku od 14 do 16 lat - wyjaśnia mł. asp. Jakub Bagiński, oficer prasowy słupskiej komendy.

Słupsk: Brutalni nastolatkowie zatrzymani przez policję

Napastnicy zostali zatrzymani w czwartek (17 sierpnia 2023 r.). Nieletni trafili na komendę w towarzystwie rodziców. Policjanci przeprowadzili z nimi dalsze czynności procesowe. - Wszyscy zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty rozboju, a zgromadzony w wyniku prowadzonego postępowania materiał dowodowy funkcjonariusze przekazali do Sądu Rodzinnego, który zajmie się sprawą nieletnich sprawców czynu karalnego - podsumowuje policjant ze Słupska.

Szokujący dla wielu może być wiek sprawców. Ofiary przeżyły trudne chwile, a oprawcy już na zawsze trafili do policyjnych kartotek. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy kary za dokonanie rozboju powinny być wyższe?
Zamaskowany bandyta strzelił do sprzedawczyni, bo nie chciała dać mu pieniędzy. Seria brutalnych rozbojów w Krakowie