Kierująca fordem nie żyje! Zginęła w potwornym zderzeniu z dostawczakiem pod Słupskiem

i

Autor: Andrzej Lange/Super Express Kierująca fordem zginęła w wypadku, do którego doszło w Sąborzu pod Słupskiem, zdj. ilustracyjne

Kobieta zginęła na miejscu

Kierująca fordem nie żyje! Zginęła w potwornym zderzeniu z dostawczakiem pod Słupskiem

2023-03-20 22:29

Kierująca fordem zginęła w wypadku, do którego doszło w Sąborzu pod Słupskiem. Wszystko działo się na drodze krajowej nr 6 w poniedziałek, 20 marca, po godz. 13. Jak wynika ze wstępnych ustaleń miejscowej policji, jadąca w kierunku Słupska kobieta zjechała nagle na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzyła prosto w dostawczego dafa. Zginęła na miejscu.

Śmiertelny wypadek pod Słupskiem. Zginęła 56-latka prowadząca forda

56-latka z forda zginęła na miejscu po tym, jak samochód zderzył się czołowo z dostawczym dafem - podaje PAP. Do śmiertelnego wypadku doszło w poniedziałek, 20 marca, po godz. 13. Jak wstępnie informuje tamtejsza policja, kobieta podróżowała drogą krajową nr 6 w kierunku Słupska, gdy zjechała nagle na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z dostawczakiem kierowanym przez 27-letniego mężczyznę. Jak informuje dziennikbaltycki.pl, prowadzący dafa był trzeźwy. Szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku badają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Słupsku.

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
19-letnia Kinga rzuciła się z nożem na Ukrainkę, bo była zazdrosna o mężczyznę