Koronawirus w Trójmieście. Wyjątkowa akcja dla seniorów w Sopocie!

i

Autor: Pixabay.com Koronawirus w Trójmieście. Wyjątkowa akcja dla seniorów w Sopocie!

Koronawirus w Trójmieście. Wyjątkowa akcja dla seniorów w Sopocie!

2020-03-18 9:00

Władze Sopotu przyłączyły się do apelu "Seniorze, zostań w domu". Dlatego też Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej przyjmuje zamówienia na zakupy z dowozem dla starszych i samotnych. Akcję wspiera sopocka firma Delikatesy Mrozińscy. Seniorzy mogą zadzwonić w wyznaczonych godzinach pod podany numer i przekazać, czego im potrzeba. Wszystko po to, by nie musieli narażać się na zarażenie koronawirusem.

- Samotne osoby starsze lub chore mogą zgłosić swoją potrzebę telefonicznie do sopockiego MOPS-u od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30 - tłumaczą przedstawiciele magistratu. W celu zamówienia zakupów z dowozem należy dzwonić po numer 58 551 17 10.

TU KUPISZ "Super Express" w trakcie kwarantanny! - CZYTAJ WIĘCEJ

Jak będzie działać cała procedura? Urzędnicy odpowiadają. - Po ustaleniu listy niezbędnych zakupów, produkty zostaną dostarczone bezpośrednio do domu wraz z paragonem. Na miejscu będzie możliwość uregulowania płatności kartą lub gotówką.

Co musisz wiedzieć, jeśli obejmie cię kwarantanna? - CZYTAJ WIĘCEJ

Nie tylko urzędy oferują wsparcie w dobie epidemii koronawirusa. Więcej o akcji pomocy sąsiedzkiej piszemy w artykule Koronawirus w Trójmieście. Tysiące osób gotowych pomóc! Jak do nich dołączyć? [CZYTAJ WIĘCEJ].

Koronawirus z Chin. Informacje z Trójmiasta i okolic!

Koronawirus w Polsce - RAPORT

Koronawirus w Polsce [MAPA]