Wypadek szybowca na Pomorzu! Dwie osoby poszkodowane

i

Autor: Komenda Powiatowa PSP w Pruszczu Gdańskim Wypadek szybowca na Pomorzu! Dwie osoby poszkodowane

Groza na północy

Koszmarny wypadek szybowca na Pomorzu! Dwie osoby zakleszczone we wraku [ZDJĘCIA]

2022-09-14 20:33

Wypadek szybowca we wsi Rokitnica (gmina Pruszcz Gdański) miał miejsce w środę (14.09.2022), w godzinach popołudniowych. Dwie osoby zostały zabrane śmigłowcami do szpitali. Poszkodowani byli zakleszczeni we wraku.

Pomorskie. Wypadek Szybowca we wsi Rokitnica 

Chwile grozy na Pomorzu. W środę (14.09.2022), w godzinach popołudniowych doszło do poważnie wyglądającego wypadku szybowca. Jak relacjonuje asp. Marcin Tabiś, cytowany przez Polską Agencję Prasową - dwie osoby, które ucierpiały w wyniku zdarzenia były zakleszczone we wraku szybowca. Strażacy wykonali do nich dostęp z użyciem sprzętu hydraulicznego. Na szczęście obydwaj poszkodowani byli przytomni podczas udzielania pierwszej pomocy. Zobaczcie galerię zdjęć z miejsca zdarzenia! Materiały dzięki uprzejmości strażaków z KP PSP w Pruszczu Gdańskim.

Czytaj też: Rolnik zdębiał, gdy to zobaczył! Złodzieje wykopali 1,7 tony ziemniaków

- Jeden z nich został zabrany do szpitala śmigłowcem LPR, natomiast druga osoba śmigłowcem ASAR - dodał asp. Tabiś, cytowany przez PAP.

Na miejscu działały cztery zastępy straży pożarnej oraz ZRM, LPR, SAR i Policja. Do sprawy będziemy wracać w naszym serwisie. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Katastrofa lotnicza w Rębielicach Królewskich. Rozbiła się awionetka, dwie osoby nie żyją

Te katastrofy wstrząsnęły Polską!

Włącz podcast i poznaj ich kulisy!

Listen to "Katastrofa kolejowa pod Szczekocinami cz.1" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE