Mariusz z Gdańska odnaleziony na drugim końcu Polski! Szczęśliwy koniec poszukiwań. To dzięki Waszej pomocy!

2018-03-05 11:02
Mariusz z Gdańska odnaleziony na drugim końcu Polski! Szczęśliwy koniec poszukiwań. To dzięki Waszej pomocy!
Autor: Pixabay / Krzysztof Michalak FB Mariusz z Gdańska odnaleziony na drugim końcu Polski! Szczęśliwy koniec poszukiwań. To dzięki Waszej pomocy!

W miniony weekend udało się odnaleźć 49-letniego Mariusza z Gdańska. Szukała go cała Polska. Dzięki licznym udostępnieniom wizerunku w internecie, mężczyzna został rozpoznany na drugim końcu kraju.

- Siła Facebooka i internetu może zdziałać cuda - przekonują bliscy Mariusza z Gdańska, dziękując za liczne udostępnienia postów. Mężczyznę odnaleziono dzięki opublikowaniu informacji o zaginięciu na portalach społecznościowych. Mężczyzna został rozpoznany w Krakowie! Jego zdrowiu nic nie zagraża.

Ogromnym zaangażowaniem wykazały się tysiące internautów, w tym czytelników ESKA INFO Trójmiasto. Poniżej prezentujemy podziękowania od syna 49-latka. Post został zamieszczony na portalu Facebook. Płynie z niego szczera wdzięczność i radość z odnalezienia bliskiej osoby.


O zaginięciu Mariusza informowaliśmy w ubiegłym tygodniu, prosząc o udostępnienia. Wspomniany artykuł jest dostępny tutaj.

Zobacz także: Pomorskie: Mróz zbiera śmiertelne żniwo! Dwie osoby nie żyją

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE