Dziecko za burtą Stena Line. Trwa resuscytacja

i

Autor: Shutterstock Dziecko za burtą Stena Line. Trwa resuscytacja

Szok!

Matka wyskoczyła z promu do Bałtyku, by ratować swoje dziecko! Jest nagranie

2023-06-29 19:13

To zdarzenie wstrząsnęło Polską oraz Szwecją! W czwartek, 29 czerwca z promu Stena Spirit wypadło 7-letnie dziecko, a za nim do morza wyskoczyła 36-letnia matka. Kobieta ani chwili się nie wahała, by ratować swoje dziecko. Dzięki błyskawicznej akcji ratunkowej, dwie osoby udało się wyciągnąć z Bałtyku i przetransportować do szpitala. Niestety, ze Szwecji nadeszły smutne informacje: kobieta i jej synek nie żyją.

Matka i jej synek nie żyją. Tragiczne informacje ze szwedzkiego szpitala

Aktualizacja 30.06, godz. 11.30

Niestety, ze Szwecji nadeszły tragiczne informacje. Matka i jej 7-letni synek nie żyją. Informację potwierdziły polskie służby. - Informacje o śmierci matki i dziecka otrzymaliśmy od służb szwedzkich. W pierwszej kolejności musieliśmy poinformować rodzinę - powiedział dziennikarzom "Super Expressu" Mariusz Ciarka z KGP.

Wcześniej pisaliśmy:

Dziecko i matka za burtą promu płynącego z Polski. Zostali odnalezieni i zabrani helikopterem

Ta informacja wstrząsnęła wszystkimi! W czwartek, 29 czerwca dziecko i matka znaleźli się za burtą promu Stena Spirit, płynącego z Polski do Szwecji. - Zostali odnalezieni i zabrani helikopterem do szpitala - poinformowało szwedzkie Centrum Ratownictwa Morskiego i Lotniczego.

Zobacz: Kim jest matka, która skoczyła z promu Stena Line ratować swoje dziecko? Co o niej wiemy?

Według najnowszych doniesień, kobieta została zabrana przez szwedzki śmigłowiec ratunkowy do szpitala, a dziecko trafiło na pokład niemieckiego śmigłowca z okrętu FGS Mecklenburg-Vorpommern F218. Nadal nie wiadomo, w jakim są stanie.

Matka wyskoczyła z promu do Bałtyku, by ratować swoje dziecko! Jest nagranie

36-letnia kobieta wykazała się niebywałą odwagą! Dzięki takiej decyzji uratowała życie swojego dziecka. Wszystko rozegrało się po godzinie 16. Nagle prom Stena Spirit płynący z Polski do Szwecji nadał sygnał drogą radiową mayday "człowiek z burtą". Kim jest kobieta, która skoczyła za dzieckiem? Co o niej obecnie wiadomo? Szczegóły podajemy w tym tekście TUTAJ.

Portal trojmiasto.pl opublikował nagranie, na których widać, jak 36-latka jest podejmowana z wody przez helikopter! Dodatkowo na statku Stena Spirit jest pełen monitoring. Dzięki nagraniom, służby będą mogły ustalić, jak doszło do zdarzenia.

Sonda
Czy kiedykolwiek uratowałeś/aś komuś życie?
Listen on Spreaker.