Nie żyje 34-latek, trzy osoby ranne! Tragiczny wypadek na dk 91 w Kolniku

2022-01-17 11:35
Wypadek w Kolniku
Autor: Marcin Gadomski

Jak wynika z informacji przekazanych przez Polską Agencję Prasową, jedna osoba zginęła, a trzy osoby zostały ranne po czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych. Jezdnia na drodze krajowej nr 91 w Kolniku między Tczewem a Pruszczem Gd jest zablokowana. Szczegóły poniżej.

Nie żyje 34-latek, trzy osoby ranne! Tragiczny wypadek na dk 91 w Kolniku

Jak powiedział Polskiej Agencji Prasowej w niedzielę (16.01.2022) dyżurny Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Przemysław Plata, do zderzenia dwóch samochodów osobowych na drodze krajowej nr 91 w Kolniku doszło o godz. 14.40. Niestety, wypadek okazał się być tragiczny – nie żyje jedna osoba, a trzy zostały ranne. Pomimo prób reanimacji, nie udało się uratować 34-latka.

Polecamy: Lębork. Kobieta nie chciała założyć maseczki w poradni. Przyjechała policja

Rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku Łukasz Płusa poinformował Polską Agencję Prasową, że w czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych zginął 34-letni mężczyzna, a trzy inne osoby zostały ranne.

Jezdnia jest w tej chwili zablokowana. Utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 91 w Kolniku mogą potrwać do godz. 17.00.

Zobacz też: Alert RCB przed silnym wiatrem nawet 110 km/h! Mieszkańcy całego kraju dostali SMS-y 

Śmiertelny wypadek na DK91 w Kolniku
Zimna kąpiel morsów w podbydgoskich Pieckach
Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE