Pączki na Tłusty Czwartek. Cena jednego pączka w Gdyni ZWALA Z NÓG

i

Autor: Pixabay Pączki na Tłusty Czwartek. Cena jednego pączka w Gdyni ZWALA Z NÓG

Pączki na Tłusty Czwartek. Cena jednego pączka w Gdyni ZWALA Z NÓG

2021-02-08 11:16

Tłusty Czwartek już 11 lutego. Ile kosztują pączki w Gdyni? Rozstrzał pomiędzy cenami pączków w tym mieście jest spory. Za najtańsze pączki w supermarkecie zapłacimy kilkadziesiąt groszy, a w cukierniach robiących pączki na zamówienie dużo więcej. Oczywiście najdroższe pączki znajdziemy w cukierniach. Ile kosztuje najdroższy pączek w Gdyni? Przekonajcie się sami. Czy to rzeczywiście wysoka cena? A może udało Wam się znaleźć w Trójmieście droższe pączki? Piszcie w komentarzach na naszym fanpage'u.

Tłusty Czwartek w Gdyni. W czwartek 11 lutego prawdziwe oblężenie będą przeżywać sklepy, piekarnie i cukiernie oferujące pączki i faworki. W tym dniu nikt nie będzie liczył kalorii oraz pieniędzy, które przeznaczymy na słodkości. Legenda głosi, że w Tłusty Czwartek pączki i faworki smakują najlepiej. Jak co roku, najtańsze pączki kupimy w supermarketach i hipermarketach, w których tłuste słodkości są produkowane na masową skalę i ich cena wynosi zaledwie kilkadziesiąt groszy za sztukę. Najdroższe pączki znajdziemy w cukierniach. W jednej z warszawskich cukierni za pączka zapłacimy... 11 zł. Z kolei jedna z gdyńskich cukierni oferuje pączki za 8 zł. Są to pączki wypiekane w piecu, m.in. z takimi dodatkami jak biała belgijska czekolada, prażone orzechy laskowe czy konfiturami z czerwonej sycylijskiej pomarańczy.

Czytaj też: DZIWNA KOLIZJA w Gdańsku! Samolot zderzył się z pojazdem technicznym

Sonda
Czy jesteś w stanie wydać 8 zł na pączka?
Tłusty czwartek. Ulubione pączki Polaków
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE