Pająk

i

Autor: Shutterstock & KPP w Wejherowie Pająk

Wypadek

Pająk usiadł na nodze kierującej. Wylądowała na sygnalizatorze świetlnym

2023-09-11 18:20

Groźnie wyglądające zdarzenie miało miejsce w Luzinie (województwo pomorskie). 35-latka uderzyła w sygnalizator świetlny. Okazało się, że kobieta przestraszyła się pająka, który wszedł jej na nogę. Sprawczyni kolizji zapłaciła gigantyczny mandat.

Niepokojące zdarzenie miało miejsce przy ul. Lęborskiej w Luzinie. Interweniowali tam policjanci z wejherowskiej drogówki. 35-latka straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do prawej krawędzi jezdni uderzając w sygnalizator S5. Funkcjonariusze ustalili, że kobieta była trzeźwa. - Okazało się, że kobieta przestraszyła się pająka, który wszedł jej na nogę, dlatego straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w sygnalizator - wyjaśnia asp. sztab. Anetta Potrykus z KPP w Wejherowie.

Policjantka dodaje, że kierująca została ukarana mandatem karnym w wysokości 1500 zł oraz 10 punktami karnymi. Na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń, nie ucierpiały również osoby postronne. Sprawczyni musiała jednak głębiej sięgnąć do portfela. Stróże prawa apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

QUIZ. Sprawdź, ile pamiętasz z egzaminu na prawo jazdy. Nie zdobyć 9/10 to obciach!

Pytanie 1 z 10
Światła mijania to inaczej światła: