Pomorskie: Autokar z dziećmi zderzył się z busem! Są ranni. Kierowca był pijany

2021-09-20 10:10
Pomorskie: Autokar z dziećmi zderzył się z busem! Są ranni. Kierowca był pijany
Autor: KPP Bytów Pomorskie: Autokar z dziećmi zderzył się z busem! Są ranni. Kierowca był pijany

Groźny wypadek na Pomorzu! Autokar wiozący dzieci zderzył się z busem. Do zdarzenia doszło w powiecie bytowskim, na trasie prowadzącej z Rokit do Gowidlina. To droga krajowa nr 211. Niestety, w wypadku kilka osób zostało rannych. Jak podaje RMF FM, przeprowadzone badanie wykazało, że kierowca busa był pod znacznym wpływem alkoholu.

Wypadek w Pomorskiem. Autokar wiozący dzieci zderzył się z busem! [20.09.2021]

Groźny wypadek miał miejsce w poniedziałkowy poranek, 20 września 2021 roku, na drodze wojewódzkiej nr 211. Około 7:30 na odcinku Rokity - Gowidlino zderzyły się dwa pojazdy. Autokarem miało podróżować aż 24 uczniów szkoły podstawowej w różnym wieku. Niestety trzy osoby zostały ranne. To młodzi mężczyźni, którzy jechali busem. Wszyscy poszkodowani trafili do szpitala w Bytowie. Jak przekazał stacji RMF FM sierżant Damian Chamier Gliszczyński z bytowskiej policji, kierujący tym pojazdem nie zachował ostrożności w trakcie wyprzedzania i doprowadził do zderzenia z autokarem. Okazało się, że miał w organizmie aż 1,5 promila alkoholu.

Sonda
Czy kiedykolwiek byłeś/aś świadkiem wypadku?

Wciąż trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności wypadku.

Katastrofa autobusu wstrząsnęła Polską. W tym Miejscu doszło do tragedii
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE