Poruszający gest maturzystów z Gdańska! Chora nauczycielka zobaczyła pod oknem coś niezwykłego

2022-01-17 20:05
Gdańsk: Maturzyści zatańczyli poloneza dla chorej nauczycielki
Autor: Twitter.com Gdańsk: Wychowawczyni zachorowała i nie przyszła na studniówkę. Maturzyści zrobili jej niespodziankę

Takich uczniów nauczycielce z Gdańska mogą pozazdrościć wszyscy jej koledzy po fachu z całego kraju. Kiedy maturzyści z Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku dowiedzieli się, że na studniówce nie będzie ich ukochanej wychowawczyni, postanowili... zatańczyć poloneza pod jej oknem! Internauci pieją z zachwytu.

Wzruszający gest wobec wychowawczyni jednego z gdańskich liceów ujął internautów! Maturzyści z Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego dowiedzieli się przed studniówką, że na imprezie nauczycielki zabraknie. W związku z tym wpadki na nietypowy pomysł. Uczniowie postanowili udać się pod okno mieszkania kobiety, by tam zatańczyć dla niej poloneza! Z pewnością zachwycona nauczycielka przyglądała się temu z okna. Poniżej nagranie z całego zdarzenia.

Czytaj także: QUIZ. "Dzień Świra" oglądał każdy Polak! Czy pamiętasz te kultowe cytaty i sceny?

O kulisach tego pomysłu opowiedziała w rozmowie z "Faktem" Julia, jedna z uczennic. - Dzień przed studniówką w piątek mieliśmy próbę generalną naszego poloneza. Wtedy dowiedzieliśmy się, że nasza wychowawczyni jest chora i niestety nie będzie jej jutro na balu. Od razu pomyślałam, że skoro pani nie może przyjść do nas, to my przyjdziemy do niej. Zaproponowałam koleżankom i kolegom czy chcieliby pójść pod jej okno zatańczyć poloneza - mówiła maturzystka. - Nie spodziewaliśmy się, że ktoś nas nagra i że to tak pójdzie w świat. Po zatańczeniu pobiegliśmy wręczyć kwiaty i jeszcze raz zatańczyliśmy poloneza, wtedy właśnie zostaliśmy nagrani - dodaje.

Dramatyczny wypadek na moście Gdańskim w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE