Potworny finał rodzinnej awantury! Zaatakował szwagra nożem. Wcześniej znęcał się nad żoną?

2021-09-27 12:45
Potworny finał rodzinnej awantury! Zaatakował szwagra nożem. Wcześniej znęcał się nad żoną?
Autor: KWP Gdańsk Potworny finał rodzinnej awantury! Zaatakował szwagra nożem. Wcześniej znęcał się nad żoną?

Rodzinna awantura w Rębiechowie (woj. pomorskie) przerodziła się w prawdziwy koszmar. W piątek, 24 września 2021 roku, funkcjonariusze policji zatrzymali 56-latka, który chwilę wcześniej miał kilkukrotnie ranić nożem swojego szwagra. Podejrzany mężczyzna został doprowadzony do komendy, gdzie usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Będzie odpowiadać również za znęcanie się nad żoną. Właśnie tego miała dotyczyć kłótnia.

Zgłoszenie o awanturze domowej w Rębiechowie funkcjonariusze otrzymali w miniony piątek. - Podczas kłótni 56-latek kilkukrotnie ranił 50-letniego mężczyznę. Na miejsce natychmiast skierowano funkcjonariuszy, którzy zatrzymali agresora oraz zabezpieczyli nóż. Mundurowi z wydziału dochodzeniowo-śledczego wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady oraz przesłuchali świadków - podaje Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku. Zatrzymany 56-latek usłyszał już zarzuty usiłowania zabójstwa oraz znęcania się nad swoją żoną. Na razie sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt. Niewykluczone jednak, że podejrzany już nigdy nie wyjdzie na wolność.

Za popełnione przestępstwa sprawcy grozi kara do 25 lat pozbawienia wolności lub nawet dożywocie.

Sonda
Czy w Polsce powinna obowiązywać kara śmierci?
Raport z Anteny 27.09
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE