Pożar na terenie Stoczni Gdańsk

i

Autor: Twitter / KM PSP Gdańsk Pożar na terenie Stoczni Gdańsk

Groźny pożar

Pożar na terenie stoczni gdańskiej. Ewakuowano kilkaset osób [WIDEO]

2022-09-14 15:14

Na terenie Stoczni Gdańsk, na wyspie Ostrów, doszło do pożaru dachu budynku stoczniowej hal. Na miejscu pracowało 10 jednostek straży pożarnej. Ewakuowano kilkaset osób. W tej chwili sytuacja jest już opanowana. Trwa dogaszanie.

Informację o pożarze strażacy otrzymali w środę około godz. 13.18. Zapalił się dach jednego z budynków znajdujących się na wyspie Ostrów, na terenie Stoczni Gdańsk. Jak przekazał PAP, oficer prasowy KM PSP w Gdańsku mł. bryg. Jacek Jakóbczyk, na miejsce udało się 10 zastępów straży pożarnej. Pożarem objętych było około 200 metrów kwadratowych dachu. Dyżurny WSKR w Gdańsku przekazał, że przed wybuchem pożaru były prowadzone tam prace dekarskie. Z informacji PAP wynika, że z budynku przed przyjazdem służb ewakuował się około 300 pracowników produkcji z hali K1. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Pożar udało się ugasić po godzinie 14.

Czytaj też: Gdańsk. Para zasnęła na plaży. 38-latek z Krakowa nie miał litości. Mężczyźnie grozi 5 lat więzienia

Marcin Najman pierwszy raz o pożarze. Bał się jednego
Sonda
Musiałeś/-aś się kiedyś ewakuować z powodu pożaru?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE