Słupsk: Poli zgubiła się na ulicy. Policja poszukuje właściciela psa

2021-12-09 15:00
Słupsk: Poli zgubiła się na ulicy. Policja poszukuje właściciela psa
Autor: Policja Słupsk

Słupscy policjanci szukają właściciela psa, prawdopodobnie labradora, który w środę rano błąkał się po ulicy Klonowej. Funkcjonariusze zaopiekowali się już uroczą suczką, ale wierzą, że zgłosi się po nią właściciel. Zobaczcie sami, jaki z niej słodziak!

W środę, 8 grudnia 2021 roku, podczas porannego patrolowania miasta policjanci znaleźli błąkającego się po Słupsku szczeniaka. Mała sunia biegała bez opieki po ulicy Klonowej. Na widok mundurowych psina podbiegła do nich i wskoczyła im na ręce. Wtuliła się w ramiona policjantów, którzy zabrali ją na komisariat i rozpoczęli poszukiwania jej właściciela.

Stróże prawa poszukiwania właściciela rozpoczęli od przepytywania okolicznych mieszkańców. Dzielnicowy, który znalazł suczkę, zabrał ją do swojego domu i tymczasowo nazwał ją Poli. Okazało się, że piesek skradł serca nie tylko policjantów, ale też ich rodzin, bliskich i znajomych. Historia poruszyła też internautów oraz czytelników lokalnej prasy.

- Dzielnicowy otrzymał kilkadziesiąt telefonów, gdzie rozmówcy oferowali swoją opiekę. Wciąż jednak czekamy na telefon od właściciela Poli - mówi Monika Sadurska, rzeczniczka policji w Słupsku.

Właściciel Poli proszony jest o kontakt z mł. asp. Michałem Pańtakiem pod numerem 571 335 096.

Super Raport 09.12 (Goście: Krzysztof Gawkowski - Nowa Lewica oraz Artur Dziambor - Konfederacja) Sedno Sprawy: Sławomir Neumann
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE