Fatalny wypadek

Śmigłowiec zabrał 12-latka! Makabra przed domem pod Kościerzyną [ZDJĘCIA]

2022-11-07 13:58

Śmigłowiec LPR zabrał 12-latka, uczestnika wypadku w miejscowości Gostomie pod Kościerzyną. Jak wstępnie informuje tamtejsza policja, chłopiec wyjeżdżał quadem z prywatnej posesji, ale nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu toyotą 17-latkowi, uderzając prosto w niego. Co ciekawe, obaj nastolatkowie nie mieli uprawnień do prowadzenia swoich pojazdów.

Wypadek quada pod Kościerzyną. 12-latka zabrał śmigłowiec LPR

12-letni chłopiec został ranny w zderzeniu quada z toyotą pod Kościerzyną, a z miejsca wypadku zabrał go śmigłowiec. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 6 listopada, przed godz. 11, w miejscowości Gostomie. Miejscowa policja poinformowała, że prowadzący quada 12-latek wyjeżdżał z prywatnej posesji i prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa jadącej drogą toyocie, za kierownicą której siedział 17-latek. Chłopak uderzył prosto w samochód i został ranny, dlatego na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - nie wiadomo, jak poważne są obrażenia poszkodowanego.

- Policjanci ustali również, że żaden z kierujących nie miał uprawnień do kierowania pojazdami, którymi kierowali. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku - czytamy na stronie internetowej Policji Pomorskiej.

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Agresywny pirat drogowy z Koszalina zatrzymany
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE