Sopot: Pijany Belg pobił partnerkę przy 5-letniej córce! W walizce miał kokainę

2021-11-25 14:00
Sopot: Pijany Belg pobił partnerkę przy 5-letniej córce! W walizce miał kokainę
Autor: KMP Sopot Sopot: Pijany Belg pobił partnerkę przy 5-letniej córce! W walizce miał kokainę

Funkcjonariusze z Sopotu zatrzymali 58-letniego obywatela Belgii. Jak tłumaczą trójmiejscy stróże prawa, mężczyzna w pokoju hotelowym pobił swoją 35-letnią partnerkę. Przy zdarzeniu obecna była 5-letnia dziewczynka. Co więcej, mundurowi znaleźli kokainę w walizce podejrzanego. Za popełnione przestępstwa usłyszał on zarzuty. Co mu grozi?

Do awantury w sopockim hotelu doszło w minioną sobotę, 20 listopada 2021 roku. - Wieczorem dostaliśmy zgłoszenie, że doszło do kłótni pomiędzy partnerami i zranienia 35-latki. Skierowani na miejsce funkcjonariusze potwierdzili ten fakt. Przy recepcji hotelu mundurowi zauważyli zakrwawioną kobietę. Miała ona widoczne obrażenia twarzy i poinformowała, że uderzył ją 58-letni partner. Jeden z patroli policyjnych pozostał z ranną mieszkanką Grudziądza i zaopiekował się nią do czasu przyjazdu pogotowia, natomiast drugi patrol w pokoju hotelowym zatrzymał 58-letniego obywatela Belgii - podaje Komenda Miejska Policji w Sopocie. Badanie alkomatem wykazało u mężczyzny prawie promil alkoholu w organizmie. - Podczas przeszukania jego pokoju policjanci znaleźli też w walizce pudełko z białym proszkiem. Sprawca od razu przyznał się mundurowym, że to kokaina, którą kupił po przylocie do Polski - informuje KMP. Jak się okazało, kobieta i mężczyzna nie przebywali sami w pokoju hotelowym. Była z nimi 5-letnia córka kobiety i jej 12-letnia siostra. Przed przyjazdem stróżów prawa zaopiekowali się nimi inni goście hotelu.

Sonda
Czy zażywałeś kiedyś narkotyki?

- Z uwagi na silny zapach alkoholu od 35-latki mundurowi sprawdzili jej trzeźwość i potwierdzili, że ona również jest nietrzeźwa. Alkomat pokazał u niej blisko 2,5 promila alkoholu. Ranna kobieta została przewieziona do szpitala celem hospitalizacji, natomiast dwójkę dzieci policjanci przekazali pod opiekę rodziny, która przyjechała na miejsce - podaje sopocka policja.

Zatrzymany obywatel Belgii usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała oraz posiadania nielegalnych środków. Grozi mu trzyletnia odsiadka. Materiały dotyczące sprawy trafią również do sądu rodzinnego.

Pomorskie: Uber przydzwonił na czerwonym. "Ręce opadają"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE