Sterroryzował kobiety. W ręku miał kanister i zapalniczkę! Horror w Gdańsku

i

Autor: Shutterstock Sterroryzował kobiety. W ręku miał kanister i zapalniczkę! Horror w Gdańsku

Kryminalne

Sterroryzował kobiety. W ręku miał kanister i zapalniczkę! Horror w Gdańsku

2023-09-06 14:08

Gdańsk: Trzymał w ręku kanister z benzyną i zapalniczkę groził dwóm ekspedientkom przed sklepem. Mowa o 43-latku, zatrzymanym przez miejscową policję. Prokurator postawił mężczyźnie ciężkie zarzuty. Dlaczego agresor zrobił coś takiego? Na to pytanie na razie nie ma odpowiedzi.

Był stałym klientem tego sklepu i nikt nie wie, dlaczego zupełnie bez powodu groził ekspedientkom. Sceny grozy rozegrały się na ul. Trakt św. Wojciecha przed jednym ze sklepów spożywczych. Agresor w ręku miał kanister i zapalniczkę, więc trudno się dziwić, że kobiety były przerażone. Mężczyzna w średnim wieku krzyczał, że spali ich domy. 43-latek z Gdańska został zatrzymany przez policjantów z referatu wywiadowczego. 

Gdańsk: Groził ekspedientkom kanistrem i zapalniczką

- Sprawca usłyszał zarzut za kierowanie gróźb karalnych. Prokurator objął mężczyznę dozorem policyjnym i wydał zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonymi i zbliżania się do nich.Za kierowanie gróźb karalnych w warunkach powrotu do przestępstwa grozi 3 lat więzienia - informuje w komunikacie oficer prasowa KMP w Gdańsku, podkom. Magdaleny Ciska.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Test. Egzaminy na uprawnienia budowlane 2018 - ochrona przeciwpożarowa

Pytanie 1 z 10
Kto ponosi odpowiedzialność za naruszenie przepisów przeciwpożarowych?