Zaginiona 15-latka postawiła na nogi całą policję. Poszukiwania zakończone

i

Autor: Kujawsko-pomorska policja Zaginiona 15-latka postawiła na nogi całą policję. Poszukiwania zakończone

Błyskawiczny przełom

Zaginiona 15-latka postawiła na nogi całą policję. Poszukiwania zakończone

2023-03-17 11:13

Tczew: Policjanci z komendy powiatowej błyskawicznie wzięli się za sprawę zaginionej 15-latki ze wsi Turze (woj. pomorskie). Na szczęście mamy informacje o przełomie. - Przypominamy, że każde zaginięcie osoby nieletniej nie pozostaje bez echa - podkreśla st. post. Katarzyna Ożóg z KPP w Tczewie.

W takich sytuacjach nie ma chwili do stracenia i dobrze o tym wiedzą policjanci z Tczewa (woj. pomorskie). 15 marca tego roku o godzinie 15, funkcjonariusze z tamtejszej Komendy Powiatowej Policji zostali powiadomieni przez 57-letnią kobietę o tym, że dzień wcześniej jej córka wyszła do szkoły i nie wróciła. Zrozpaczona mama straciła kontakt z nastolatką. Na szczęście szybko nastąpił przełom w tej sprawie.

Tczew. Zaginiona 15-latka odnaleziona przez policję

- Policjanci sporządzili rysopis zaginionej, który dyżurny przekazał podległym patrolom. Kryminalni, analizując wszystkie zdobyte w tej sprawie informacje, wytypowali miejsca, gdzie mogłaby przebywać nastolatka. Tuż przed godziną 17 policjanci odnaleźli 15-latkę na terenie Tczewa, a następnie przekazali ją pod opiekę matki - informuje nas st. post. Katarzyna Ożóg z tczewskiej komendy.

- Po każdym zaginięciu osoby nieletniej, funkcjonariusze sporządzają szczegółową dokumentację, którą policjant zespołu do spraw nieletnich przekazuje do sądu rodzinnego. W toku dalszych czynności sąd decyduje o zbadaniu sytuacji rodzinnej oraz sprawdza możliwość wystąpienia demoralizacji u młodego człowieka - podkreśla policjantka z Tczewa.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy kiedykolwiek angażowałaś/eś się w poszukiwania osoby zaginionej?
Znani Polacy, którzy mają dwa groby lub nie mają swojej mogiły. Niezapomniani