Znalazł w swoim domu dwa ciała! To matka i jej 8-letni syn? Przerażające odkrycie pod Słupskiem

i

Autor: Shutterstock Dwa ciała, według nieoficjalnych informacji matki i jej 8-letniego syna, znalazł w swoim domu w Kobylnicy pod Słupskiem jeden z mieszkańców budynku, zdj. ilustracyjne

Makabryczne odkrycie

Znalazł w swoim domu dwa ciała! To matka i jej 8-letni syn? Przerażające odkrycie pod Słupskiem

2023-07-25 21:53

Mieszkaniec Kobylnicy pod Słupskiem znalazł po powrocie do swojego domu dwa ciała - według nieoficjalnych informacji to matka i jej 8-letni syn. Do makabrycznego odkrycia doszło we wtorek, 25 lipca, ok. godz. 15 - chwilę później domownik powiadomił o wszystkim policję. Na miejscu trwają jeszcze czynności, które są prowadzone pod nadzorem prokuratury.

Dwa ciała w domu pod Słupskiem. To matka i jej 8-letni syn?

Dwa ciała, według nieoficjalnych informacji matki i jej 8-letniego syna, znalazł w swoim domu w Kobylnicy pod Słupskiem jeden z mieszkańców budynku. Zgłoszenie w tej sprawie od domownika wpłynęło do tamtejszej policji we wtorek, 25 lipca, o godz. 15.15. - Na miejsce od razu pojechali policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności procesowe. Mundurowi przy udziale techników z Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku wykonują oględziny, sporządzają dokumentację fotograficzną i zabezpieczają ślady, na podstawie których będą ustalać dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia - informuje młodszy aspirant Jakub Bagiński, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. Czynności organów ścigania na miejscu zdarzenia nadal trwają.

Sonda
Czy śmierć dziecka to najgorsza rzecz, jaka może spotkać człowieka?
Bliscy pożegnali Mikołaja, który zginął przez pijanego kierowcę