Znaleziono kopertę wypełnioną banknotami. Pomorska policja szuka właściciela pieniędzy

2021-03-03 10:15 pt
Znaleziono kopertę wypełnioną banknotami. Pomorska policja szuka właściciela pieniędzy
Autor: Pixabay.com / ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE Znaleziono kopertę wypełnioną banknotami. Pomorska policja szuka właściciela pieniędzy

Funkcjonariusze ze Starogardu Gdańskiego szukają osoby, która kilka dni temu zgubiła kopertę z gotówką. - Uczciwy znalazca przekazał ją mundurowym - podaje Komenda Powiatowa Policji. Pieniądze wrócą do prawowitego właściciela, jeśli tylko zgłosi się on do dzielnicowego. Będzie musiał jednak udowodnić, że zguba należy właśnie do niego.

W ostatnim czasie do dyżurnego starogardzkiej komendy zgłosił się mężczyzna, który przyniósł kopertę znalezioną na ulicy Droga Nowowiejska. W środku znajdowały się banknoty. - Mieszkaniec Kociewia przekazał swoje znalezisko funkcjonariuszom. Dzięki jego uczciwości, jest szansa, że gotówka wróci do rąk właściciela - informuje Komenda Powiatowa Policji w Starogardzie Gdańskim.

Stróże prawa starają się ustalić dane osoby, która zgubiła pieniądze. Prawowity właściciel proszony jest o zgłoszenie się na policję.

Koperta czeka na odbiór u dzielnicowego. - Bliższe informacje w tej sprawie dostępne są u asp. sztab. Ryszarda Jakubowskiego pod numerem 571 335 251 - podaje starogardzka policja.

Matka dzieci, które trafiły do domu dziecka: marzę by przyjechały na Wielkanoc. Muszę uzbierać 640 zł
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE