zaatakowała 14-letnią wolontatriuszkę wośp

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express, Policja zaatakowała 14-letnią wolontatriuszkę wośp

Agresorka zatrzymana

Zwyzywała, a potem zaatakowała 14-letnią wolontariuszkę WOŚP! Ważna decyzja sądu

2023-02-02 13:07

Wracamy do sprawy 44-letniej mieszkanki Kościerzyny (woj. pomorskie), która krzyczała na wolontariuszki WOŚP, a następnie przewróciła 14-latkę, zbierającą datki do puszki. - Sąd zastosował wobec 44-latki 3-miesięczny tymczasowy areszt - informuje nas asp. szt. Piotr Kwidziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

O sprawie ataku na dziewczynki, kwestujące na WOŚP pisaliśmy w tym miejscu. Przypomnijmy - zgłoszenie o agresywnej kobiecie dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w niedzielę (29 stycznia 2023 r.) ok. godziny 15:00. - Policjanci ustalili, że do zgłaszających, podeszła nieznana im kobieta, która zaczęła być agresywna. Kobieta najpierw krzyczała na kwestujące, a potem przewróciła 14-letnią wolontariuszkę - wyjaśnia asp. szt. Piotr Kwidziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

Kościerzyna. Zaatakowała 14-letnią wolontariuszkę WOŚP. Areszt dla agresorki

Policjanci zatrzymali kobietę i na podstawie zebranych dowodów usłyszała ona zarzuty gróźb karanych oraz naruszenia czynności narządu ciała. - Sąd zastosował wobec 44-latki 3-miesięczny tymczasowy areszt. Za te przestępstwa grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 3 - podsumowuje policjant z Kościerzyny.

31. Finał WOŚP okazał się wielkim sukcesem. W tym roku instytucja Jerzego Owsiaka zbierała pieniądze na walkę z sepsą. - Cudowny dzień nad całym naszym krajem, uśmiechniętym krajem uśmiechniętych ludzi. Odepchnęliśmy od siebie focha, byliśmy empatyczni, tuliliśmy się, dzieliliśmy uśmiechem, a na samym końcu powiedzieliśmy, że wstępnie na naszym koncie jest 154 mln 606 tys. 764 zł - podsumował Owsiak.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy wsparłeś WOŚP?
Światełko do Nieba WOŚP w Morskim Centrum Nauki w Szczecinie