Awantura

i

Autor: Shutterstock

50-latek kontra BMW

Awantura na środku jezdni! Pieszy chciał zatrzymać BMW latarką

2023-03-24 17:12

Drogowa awantura w powiecie żuromińskim na Mazowszu zakończona interwencją policji! 50-letni mieszkaniec powiatu postanowił na własną rękę zatrzymać kierowcę BMW, który jego zdaniem jechał za szybko. Świecił w jego kierunku latarką, a gdy kierowca próbował go wyminąć, 50-latek nie dał za wygraną i został potrącony. Kogo policja ukarała mandatem?

Pieszy starł się z kierowcą BMW pod Żurominem. Interweniowała policja

Kłótnia drogowa z udziałem wymachującego latarką 50-latka i 19-letniego kierowcy BMW zakończyła się interwencją policji. W powiecie żuromińskim 50-latek zauważył, że po okolicy jeździ BMW i uznał, że jazda ta jest zdecydowanie zbyt szybka. Z jakichś powodów postanowił wziąć sprawy we własne ręce i to w nietypowy sposób. "Według relacji poszkodowanego, przez miejscowość Konopaty miało przejeżdżać z nadmierną prędkości bmw. Poirytowany zachowaniem kierowcy 50-latek postanowił osobiście zainterweniować i zwrócić mu uwagę. Wszedł na drogę i przy użyciu latarki chciał zatrzymać samochód" - informuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żurominie asp. Tomasz Łopiński, cytowany przez Polską Agencję Prasową. Efekt tego wszystkiego był taki, że 19-letni kierowca BMW bezskutecznie próbował wyminąć krewkiego 50-latka stojącego na środku drogi, ale nie udało mu się to i lekko potrącił mężczyznę, a potem odjechał.

50-latek z latarką kontra 19-latek w BMW. Kto dostał mandat?

"Po wymianie zdań postanowił ominąć 50-latka, co niestety mu się nie udało i doszło do potrącenia. Pieszy trafił do szpitala, z którego został wypisany po jednym dniu" – opowiadał policjant. Na szczęście nic poważnego się nie stało, 50-latek miał uraz nadgarstka i otarcia naskórka twarzy. Koniec końców policjanci wlepili mandaty... obu uczestnikom zajścia. "Pieszy ukarany został mandatem za utrudnianie ruchu, natomiast kierujący bmw - za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym" - relacjonuje policjant. Kierowca BMW był trzeźwy.

Sonda
Tak, popieram go

Quiz dla dobrych kierowców

Pytanie 1 z 11
Nadsterowność oznacza poślizg kół osi
22-latek spieszył się na imprezę. Miał na liczniku 213 km/h
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany