Szok!

Dramat na drodze S8 pod Wyszkowem. Bus roztrzaskał się o barierki. Są ranni

2023-10-03 10:00

Dramatyczny wypadek pod Wyszkowem. Kierowca busa wypadł z drogi i runął do głębokiego rowu. W samochodzie były oprócz niego jeszcze dwie inne osoby. Na miejsce pilnie ruszył wszystkie służby ratunkowe. Strażacy musieli rozcinać wrak pojazdu, żeby dostać się do rannych. Wszyscy trzej mężczyźni trafili z ciężkimi obrażeniami do szpitala.

S8 pod Wyszkowem. Bus roztrzaskał się w rowie, są ranni

Do wypadku doszło w poniedziałek, 2 października, na trasie S8 w kierunku Warszawy. - Trwa ustalanie przyczyn tego wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca jadący lewym pasem zjechał nagle na prawy, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne. Samochód przebił je i wpadł do głębokiego rowu – przekazał w rozmowie z „Super Expressem” kom. Damian Wroczyński z policji w Wyszkowie. Jak dodał, kierujący samochodem mężczyzna był trzeźwy.

Jak ustalił nasz reporter, samochód wylądował na prawym boku. Siła uderzenia była ogromna. Zamieniła w busa w kupę pogiętej blachy. Ze śmiertelnej pułapki uratowali poszkodowanych strażacy. Musieli przy pomocy specjalistycznego sprzętu porozcinać zniszczoną karoserię, żeby wydostać poszkodowane osoby. Potem rannymi zajęli się ratownicy medyczni.

Wstrząsające zdjęcia z miejsca zdarzenia zobaczysz w poniższej galerii:

Sonda
Czy kiedykolwiek udzielałeś/aś komuś pomocy rannej w wypadku osobie?