Dramat na Ochocie. 17-latek dźgnięty nożem w brzuch! Krzyczał, że nie chce umierać

i

Autor: Twitter, Straż Miejska Warszawa Dramat na Ochocie. 17-latek dźgnięty nożem w brzuch! Krzyczał, że nie chce umierać

Straszne

Dramat na Ochocie. 17-latek dźgnięty nożem w brzuch! Krzyczał, że nie chce umierać

2023-08-21 14:07

Brutalna napaść na ul. Grójeckiej na Ochocie w Warszawie. 17-latek został dźgnięty nożem po tym, jak odmówił oddania pieniędzy dwóm zbirom! Młody chłopak powtarzał, że nie chce umierać. Na pomoc ruszyli strażnicy miejscy, którzy wezwali pogotowie ratunkowe. Ranny chłopak trafił do szpitala. Jeden ze sprawców został szybko schwytany.

Ochota. 17-latek dźgnięty nożem

Do brutalnego napadu z użyciem noża doszło przed północą 18 sierpnia na ul. Grójeckiej w Warszawie. Strażnicy miejscy, którzy patrolowali Ochotę, zauważyli grupkę młodych ludzi wchodzących na jezdnię. Gdy radiowóz zbliżył się do nich, dwóch mężczyzn z grupy rzuciło się do ucieczki. Mundurowi postanowili sprawdzić co się stało. Okazało się, że dosłownie chwilę wcześniej zaatakowali dwóch nastolatków i grożąc nożem zażądali pieniędzy. Gdy chłopcy odmówili, jeden ze sprawców pchnął ostrzem 17-latka! Drugi zdołał w porę uskoczyć.

- Poszkodowany był bardzo poważnie ranny w brzuch. Zszokowany powtarzał, że nie chce umierać. Strażnicy natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe, policję, a sami przystąpili do udzielania pomocy rannemu. Założyli opatrunek by zatamować krwotok. Chłopak opadał z sił. Na szczęście karetka przyjechała szybko i zabrała go do szpitala - przekazała Straż Miejska.

Sprawcy napaści schwytani

Na miejsce krwawego zajścia przyjechały patrole straży miejskiej i policji, które po ustaleniu rysopisu sprawców udały się w pościg za nimi. Odpowiadający rysopisowi mężczyźni zostali przez strażników zauważeni na ul. Dickensa. - Widząc zbliżające się radiowozy zaczęli uciekać. Informację o kierunku ich ucieczki podano przez radiostację policjantom. Dzięki temu jeden ze sprawców został ujęty na ul. Harfowej. 16-letni mieszkaniec stolicy został przewieziony do komendy rejonowej - poinformowała Straż Miejska.

Sonda
Czy kiedykolwiek groził Ci ktoś nożem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany