Grójec. „Lewy” tytoń w rękach policji. 47-latka zatrzymana. Miała tysiące papierosów bez akcyzy

i

Autor: policja Grójec. „Lewy” tytoń w rękach policji. 47-latka zatrzymana. Miała tysiące papierosów bez akcyzy

Skąd go miała?

Grójec. „Lewy” tytoń w rękach policji. 47-latka zatrzymana. Miała tysiące papierosów bez akcyzy

2023-09-15 20:57

Policjanci kryminalni z Grójca zatrzymali 47-latkę. Mieszkanka Nowego Miasta nad Pilicą posiadała w domu blisko 10 tysięcy sztuk nielegalnych papierosów. Mundurowi zatrzymali kontrabandę i jej właścicielkę. Teraz kobieta odpowie przed sądem, a policjanci ustalą skad kobieta miała tyle nielegalnego tytoniu.

Grójec. Nielegalny tytoń w rękach policji. 47-latka zatrzymana

Kryminalni wkroczyli do akcji w poniedziałek (11 września). - Według wcześniejszych ustaleń, poczynionych przez funkcjonariuszy, mieszkanka gminy Nowe Miasto nad Pilicą wprowadzała do obrotu tytoń bez obowiązkowych znaków akcyzy. Policyjne ustalenia szybko się potwierdziły – w jej domu policjanci znaleźli poporcjowane już woreczki foliowe z zawartością papierosów. Łącznie operacyjni zabezpieczyli prawie 10 tysięcy papierosów bez znaków akcyzy – informuje nadkom. Agnieszka Wójcik z policji w Grójcu.

Właścicielka papierosów trafiła na komendę. Jej nielegalny towar przepadł – policjanci zabrali go do depozytu. Po przesłuchaniu 47-latka została wypuszczona. To jednak nie koniec jej kłopotów. Policjanci oszacowali, że naraziła Skarb Państwa na utratę ponad 11 tysięcy złotych. Nie wiadomo, skąd pochodzi tytoń. Sprawa skończy się w sądzie, który zadecyduje o karze.

Sonda
Palisz papierosy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany