42-latek spod Grójca zamordowany ze szczególnym okrucieństwem? Sprawca zbrodni nieuchwytny

i

Autor: MichiT/cc0/Pixabay.com Według nieoficjalnych informacji 42-latek z Ciechlina pod Grójcem został zabity ze szczególnym okrucieństwem

Zbrodnia pod Grójcem

42-latek spod Grójca zamordowany ze szczególnym okrucieństwem? Sprawca zbrodni nieuchwytny

2022-08-03 14:15

Policja i prokuratura w Grójcu nadal nie ujawniają szczegółów zabójstwa 42-latka w Ciechlinie, ale do nieoficjalnych informacji w tej sprawie dotarł Echodnia.eu. Ofiara została znaleziona w swoim domu we wtorek, 26 lipca, w godzinach porannych, a sprawcy bądź sprawców zbrodni nadal nie zatrzymano, choć policja w Grójcu wystosowała w tej sprawie apel.

42-latek spod Grójca zamordowany ze szczególnym okrucieństwem? Kulisy zbrodni przerażają

Jak doszło do zabójstwa 42-latka z Ciechlina pod Grójcem? Ciało mężczyzny znaleziono rano w jego domu we wtorek, 26 lipca, ale policja poinformowała o wszystkim dopiero tydzień później. Mundurowi nie zdradzają szczegółów zdarzenia - ze względu na dobro śledztwa - ale apelują jednocześnie do wszystkich kierowców, którzy w godzinach 21-6 z 25 na 26 lipca przejeżdżali w pobliżu Ciechlina lub na trasach relacji Warszawa-Nadarzyn-Mszczonów-Grójec-Radom. Proszą, by udostępnili oni nagrania ze swoich kamer samochodów, które mogą być pomocne w ujęciu sprawcy bądź sprawców, którzy nadal pozostają na wolności.

Czytaj też: 42-latek spod Grójca zabity! Jest apel policji do kierowców z trasy Warszawa-Radom

Tymczasem jak informuje Echodnia.eu, do zabójstwa 42-latka spod Grójca miało dojść ze szczególnym okrucieństwem. Ciało mężczyzny znaleźli członkowie jego rodziny, bo mieszkał on sam, choć jego dom nie znajduje się w oddaleniu od innych zabudowań. Denat był rolnikiem, dlatego sprawca lub sprawcy mogli dostać się do budynku, który został ponadto splądrowany, od strony pola - do zbrodni miało dojść w nocy z 25 na 26 lipca lub rano drugiego dnia. Jak informuje Echodnia.eu osoba znająca 42-latka, nie był on osobą majętną, a zarobione latem pieniądze musiały mu wystarczyć na cały rok.

Czytaj też: Policjant z Lipska zginął w wypadku! Mirosław Rybak miał 44 lata

Sonda
Jak oceniacie działanie wymiaru sprawiedliwości?
Na grobie Marzeny i Mariusza K., z Przędzela, których zabił pijany kierowca dzieci zostawiły swoje pamiątki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE