42-latek spod Grójca zabity! Jest apel policji do kierowców z trasy Warszawa-Radom

i

Autor: jp26jp/cc0/Pixabay Policja w Grójcu poinformowała, że w miejscowości Ciechlin doszło do zabójstwa 42-letniego mężczyzny. Mundurowi apelują do kierowców, którzy z 25 na 26 lipca jechali trasą Warszawa-Radom

Zabójstwo pod Grójcem

42-latek spod Grójca zabity! Jest apel policji do kierowców z trasy Warszawa-Radom

2022-08-03 9:35

Policja w Grójcu poinformowała, że w miejscowości Ciechlin doszło do zabójstwa 42-letniego mężczyzny, który został znaleziony martwy w swoim domu we wtorek, 26 lipca. W związku z tym mundurowi apelują do kierowców, którzy w godz. 21-6 z 25 na 26 lipca poruszali się na trasach: Warszawa-Nadarzyn-Mszczonów-Grójec-Radom, by przekazali nagrania z kamer samochodowych.

42-latek spod Grójca zabity! Jest apel policji do kierowców z trasy Warszawa-Radom

W miejscowości Ciechlin pod Grójcem doszło do zabójstwa 42-latka, ale organy ścigania nie zdradzają na razie szczegółów zdarzenia. Ciało mężczyzny znaleziono we wtorek, 26 lipca, w godzinach porannych, w jego domu, a Prokuratura Rejonowa w Grójcu wszczęła już w tej sprawie śledztwo. W związku z tym mundurowi wystosowali apel do kierowców, którzy w godzinach 21-6 z 25 na 26 lipca podróżowali w okolicy Ciachlina lub na trasach Warszawa-Nadarzyn-Mszczonów-Grójec-Radom, by udostępnili organom ścigania nagrania z rejestratorów jazdy w swoich autach. - Osoby, których kamery samochodowe mogły zarejestrować informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami pod numerem telefonu: 47 702 62 00 - informuje nadkomisarz Agnieszka Wójcik, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Grójcu.

Czytaj też: 33-latek zginął przed domem w trakcie naprawy auta! Koszmarny wypadek pod Makowem Mazowieckim

Czytaj też: Ostrów Mazowiecka. 3-letnie dziecko bez żadnej opieki! Gdzie byli rodzice? Nie wiadomo

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
36-latka zginęła w spalonym mitsubishi na S8

Co popycha ludzi do zbrodni? Posłuchaj prawdziwych historii mrożących krew w żyłach w podcaście "ZŁO - Zbrodnia, Łowca, Ofiara".

Listen to "ZŁO - Zbrodnia Łowca Ofiara" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają