Troje nastolatków na jednym motorze. Jeden w stanie krytycznym! Niesłychany wypadek pod Płońskiem

i

Autor: KPP w Płońsku Troje nastolatków jadących jednym motocyklem rozbiło się o drzewo w Radzyminie pod Płońskiem

Wypadek pod Płońskiem

Trzy osoby na jednym motorze. 18-latek w stanie krytycznym! Niesłychany wypadek pod Płońskiem [AKTUALIZACJA]

2022-08-02 9:05

Troje nastolatków jadących jednym motocyklem rozbiło się o drzewo w Radzyminie pod Płońskiem. Do wypadku doszło w poniedziałek, 1 sierpnia, ok. godz. 8.15. Jak wstępnie informuje policja w Płońsku, 18-latek, 17-latek i 15-latka jechali maszyną w kierunku Wichorowa, gdy na łuku drogi pojazd zjechał na lewą stronę i uderzył w drzewo. Jedna z osób walczy o życie.

Troje nastolatków na jednym motorze. Jeden w stanie krytycznym! Niesłychany wypadek pod Płońskiem

Aktualizacja, wtorek, 2 sierpnia, godz. 9.05

Uczestnikiem wypadku pod Płońskiem, który został zabrany z miejsca zdarzenia w stanie krytycznym śmigłowcem LPR, jest 18-latek. Jak informuje policja w Płońsku, to prawdopodobnie on prowadził motocykl. Jak dodają mundurowi, ani on, ani żadna z pozostałych osób nie miały na głowie kasków.

Wcześniej pisaliśmy:

Jeden nastolatek w stanie krytycznym - to bilans poważnego wypadku, do jakiego doszło w poniedziałek, 1 sierpnia, w Radzyminie pod Płońskiem. Ok. godz. 8.15 troje młodych osób: 18-latek, 17-latek i 15-latka jechało jednym motocyklem w kierunku miejscowości Wichorowo, gdy na łuku drogi maszyna zjechała na lewą stronę, wypadła z trasy, po czym uderzyła prosto w drzewo. - Wszystkie osoby z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala. Stan jednej z nich jest krytyczny - informuje Komenda Powiatowa Policji w Płońsku. Wszyscy poszkodowani to mieszkańcy powiatu płońskiego. Tymczasem mundurowi cały czas wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku.

Czytaj też: 36-latka wypadła z okna! Wielka tragedia w Ostrołęce

Czytaj też: Szokujący wypadek w Płocku. Młoda kierująca wjechała w dwóch chłopców na pasach

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Na grobie Marzeny i Mariusza K., z Przędzela, których zabił pijany kierowca dzieci zostawiły swoje pamiątki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE