36-latka wypadła z okna! Wielka tragedia w Ostrołęce

i

Autor: slovene/cc0/Pixabay.com Nie żyje 36-letnia kobieta, która wypadła z okna na 3. piętrze jednego z bloków przy ul. Traugutta w Ostrołęce, zdj. ilustracyjne

Tragedia w Ostrołęce

36-latka wypadła z okna! Wielka tragedia w Ostrołęce

2022-08-01 9:27

Nie żyje 36-letnia kobieta, która wypadła z okna na 3. piętrze jednego z bloków przy ul. Traugutta w Ostrołęce. Do zdarzenia doszło w sobotę, 30 lipca, ok. godz. 11. Jak informuje tamtejsza policja, poszkodowana była jeszcze "przez bardzo długi czas" reanimowana, ale bezskutecznie, bo lekarz stwierdził jej zgon. Sprawą zajęła się prokuratura w Ostrołęce.

36-latka wypadła z okna! Wielka tragedia w Ostrołęce

36-latka z Ostrołęki zginęła na miejscu, po tym jak wypadła z okna. Zdarzenie miało miejsce w sobotę, 30 lipca, ok. godz. 11, a kobieta runęła z mieszkania na 3. piętrze bloku przy ul. Traugutta. Po zgłoszeniu o tragicznym zdarzeniu na miejscu pojawiły się służby ratownicze, w tym załoga karetki pogotowia. - 36-letnia mieszkanka Ostrołęki była reanimowana przez bardzo długi czas, ale jej życia nie udało się uratować - mówi komisarz Tomasz Żerański, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Na miejscu pojawił się też prokurator, który razem z mundurowymi wstępnie wykluczył, by do udziału w zdarzeniu przyczyniły się osoby trzecie. Ciało kobiety zostało zabezpieczone na potrzeby przeprowadzenia sekcji zwłok, a w sprawie wszczęto postępowanie.

Czytaj też: Jego czaszka i klatka piersiowa zostały zmiażdżone. 44-latek zginął w zakładzie w Ostrołęce!

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

    Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111    Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123    Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212    Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108    Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123    pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Sonda
Czy uważasz, że w Polsce służba zdrowia działa sprawnie?
Na grobie Rafała L., który zginął zanim ochrzcił swoje dziecko, najbliżsi zostawili wiersz łamiący serce
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany