Kury na drodze

Kury wypadły na drogę! Wypadek na DK60 pod Płockiem [ZDJĘCIA]

2022-07-27 9:11

Na drodze krajowej nr 60 w okolicach miejscowości Świerczynek k. Płocka (woj. mazowieckie) doszło do wypadku z udziałem dwóch ciężarówek i osobówki. Na szczęście nikomu nic się nie stało, jednak na drogę wypadły... kury, przewożone przez jedną z ciężarówek.

Do wypadku doszło we wtorek (26 lipca) rano. Portal info112.pl podaje, że zderzenie miało miejsce na 102. kilometrze DK60, na wysokości miejscowości Świerczynek k. Płocka. Około godz. 5:30 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że na łuku drogi, kierowca ciężarowej scanii, podjął manewr wyprzedzania, prawdopodobnie motorowerzysty. Jadący z przeciwnego kierunku saab chciał uniknąć zderzenia, więc zjechał z drogi na pobocze i stracił panowanie nad pojazdem. Uderzył w naczepę scanii, a następnie samochód ciężarowy marki volvo, który jechał prawidłowo.

Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń w tym groźnie wyglądającym zdarzeniu. Na drogę wypadły jednak... kury, przewożone przez jedną z ciężarówek. W okolicach miejsca wypadku występowały utrudnienia w ruchu. Objazdy wyznaczono przez miejscowość Świerczynek.

Galerię zdjęć z wypadku na DK60 pod Płockiem znajdziesz poniżej

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Struś ze złamaną nogą
Nasi Partnerzy polecają