Wypadek w Płocku na przejściu dla pieszych

i

Autor: pixabay.com zdjęcie poglądowe

Dramat na przejściu!

Szokujący wypadek w Płocku. Młoda kierująca wjechała w dwóch chłopców na pasach

2022-07-29 16:41

Wypadek w Płocku. Kierująca renault 27-latka potrąciła na przejściu dla pieszych dwóch chłopców w wieku 10 i 12 lat. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Wyszogrodzkiej w piątek, 29 lipca około godz. 13.00. Poszkodowane dzieci trafiły do szpitala.

Wypadek w Płocku. Kobieta potrąciła dwójkę dzieci

Jak podaje lokalny serwis petronews.pl, do zdarzenia doszło w piątek 29 lipca około godz. 13.05 na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Wyszogrodzkiej. Kierująca renault clio 27-latka potrąciła na przejściu dla pieszych dwóch chłopców w wieku 10 i 12 lat. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Czytaj również: Nie żyje dr Natalia Stępień-Lampa. Uniwersytet Śląski w żałobie. "Była podporą i wsparciem"

- 27-letnia kierująca renault clio na oznakowanym przejściu dla pieszych, z sygnalizacją świetlną, potrąciła prawidłowo poruszających się po nim dwóch małoletnich w wieku 10 i 12 lat, którzy z obrażeniami ciała przewiezieni zostali do szpitala - powiedziała lokalnemu portalowi asp. Krystyna Kowalska z KMP w Płocku.

Nieoficjalnie wiadomo, że jeden z chłopców jest w stanie ciężkim. Pewne jest natomiast, że 27-latka w momencie wypadku była trzeźwa. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

Czytaj także: Zabrze: 15-letnia Agnieszka skoczyła z 10. piętra. "Spoczywaj kochanie w spokoju"

Sonda
Czy młodzi kierowcy jeżdżą mniej rozważnie niż starsi kierujący?
Magda wybiegła na pasy zza autobusu. Potrącił ją samochód. Nagranie wbija w fotel

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki