Nie żyje dr Natalia Stępień-Lampa

i

Autor: Instytut Nauk Politycznych UŚ

Nagła śmierć młodej wykładowczyni

Nie żyje dr Natalia Stępień-Lampa. Uniwersytet Śląski w żałobie. "Była podporą i wsparciem"

2022-07-29 15:19

Niezwykle smutna informację przekazał Instytut Nauk Politycznych Uniwersytetu Śląskiego. Nie żyje dr Natalia Stępień-Lampa. - Natalia była podporą i wsparciem dla wielu z nas. Na jej życzliwe słowo i uśmiech mogliśmy zawsze liczyć - wspomina zmarłą wykładowczynię uczelnia.

Dr Natalia Stępień-Lampa nie żyje. Uniwersytet Śląski w żałobie po śmierci wykładowczyni

Tragiczną informację o śmierci Natalii Stępień-Lampy przekazał Instytut Nauk Politycznych Uniwersytetu Śląskiego, gdzie na co dzień pracowała wykładowczyni. - Zmarła nasza koleżanka dr Natalia Stępień-Lampa. Nagle i zdecydowanie za wcześnie - podaje INP. - Natalia była podporą i wsparciem dla wielu z nas. Na jej życzliwe słowo i uśmiech mogliśmy zawsze liczyć. Uwielbiała też pracę z dziećmi, młodzieżą i studentami. Pozostało mnóstwo wspólnych planów i niedokończonych rozmów. Nie sposób wyrazić żalu i smutku, który na nas spłynął - czytamy we wpisie na profilu Instytutu. Bliskim zmarłej przekazano kondolencje.

Czytaj również: Nie żyje 24-letnia Aleksandra. Pracowała w Górniku Zabrze. Trójkolorowa rodzina w rozpaczy

Jak czytamy na stronie Uniwersytetu Śląskiego, zainteresowania zmarłej doktor wiązały się z polityką społeczną, w tym w szczególności z polityką edukacyjną i szansami edukacyjnymi dzieci i młodzieży. W 2010 roku ukończyła Szkołę Trenerów, a w 2018 roku Szkołę Tutorów. Od stycznia do lipca 2018 roku była koordynatorem Uniwersytetu Najlepszych. Współprowadziła Uniwersytet Śląski Młodzieży, była trenerem Uniwersytetu Śląskiego Maturzystów i szkoleniowcem Uniwersytetu Śląskiego dla Nauczycieli.

Zobacz koniecznie: Zostawił w mieszkaniu dziecko i otwarte okna. 4,5-latka wypadła z piątego piętra i zginęła. Są zarzuty dla ojca

Najpierw sprzeczka, później śmierć 32-latki. Tragedia na Lubelszczyźnie
Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany