Policjant z Lipska zginął w wypadku! Mirosław Rybak miał 44 lata

i

Autor: KPP w Lipsku Policjant z Lipska, aspirant sztabowy Mirosław Rybak, zginął w wypadku

Policjant z Lipska zginął w wypadku! Mirosław Rybak miał 44 lata

2022-08-03 12:15

Policjant z Lipska, aspirant sztabowy Mirosław Rybak, zginął w wypadku. Do zdarzenia doszło w sobotę, 30 lipca, ale mundurowi poinformowali o tym dopiero kilka dni później. Funkcjonariusz miał 44 lata, z czego w szeregach policji spędził 23. W komendzie w Lipsku pracował przez 14 lat. Uroczystości pogrzebowe zmarłego policjanta zaplanowano na środę, 3 sierpnia.

Policjant z Lipska zginął w wypadku! Mirosław Rybak miał 44 lata

Mirosław Rybak, policjant z Lipska, zginął w wypadku, do którego doszło w sobotę, 30 lipca, ale informacja o jego śmierci została opublikowana dopiero kilka dni później. Jak dodają jego koledzy i koleżanki, zdarzenie miało nieszczęśliwy charakter, lecz jego okoliczności nie zostały ujawnione. 44-letni funkcjonariusz służył w policji przez 23 lata, z czego 14 spędził w Komendzie Powiatowej Policji w Lipsku. Mundurowi składają rodzinie, najbliższym i przyjaciołom zmarłego policjanta "najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia", przekazując również szczegóły pogrzebu. - Dzisiaj (03.08) o godz. 11 w kościele rzymskokatolickim pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Ciepielowie rozpoczną się uroczystości pogrzebowe asp. szt. Mirosława Rybaka. Dalsze ceremonie odbędą się na cmentarzu parafialnym - czytamy na stronie internetowej policji w Lipsku.

Czytaj też: 42-latek spod Grójca zabity! Jest apel policji do kierowców z trasy Warszawa-Radom

Czytaj też: 26-latek nie przyjął mandatu, nazywając to "żartem". Policjantka z Grójca odpowiedziała... wierszem

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Groby tragicznie zmarłych policjantów cz. 2. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE