Groza na Ochocie! Mężczyzna z obrażeniami głowy znaleziony na przystanku. Zmarł w szpitalu!

2019-12-11 19:53 DAR, dryndak@se.com.pl
Widziałeś TO ZDARZENIE? Policja poszukuje świadków potrącenia pieszej
Autor: mj-s

Szokujące odkrycie na przystanku przy Trojdena. Mężczyzna z obrażeniami głowy został zabrany do szpitala. Mimo wysiłku lekarzy nie udało się go uratować.Funkcjonariusze z Komendy Rejonowej z Ochoty pod nadzorem prokuratora prowadzą postępowanie w związku z jego śmiercią.

Do zdarzenia doszło 6 października po godz. 9 rano. Na jednej z ławek przy ul. Trojdena przechodnie zauważyli nieprzytomnego mężczyznę z rozwaloną głową. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia. Poszkodowany natychmiast trafił do szpitala. Mimo, wysiłku lekarzy nie udało się go uratować. Mężczyzna po kilku dniach zmarł. Z nagrań monitoringu, które zabezpieczyła policja widać, jak mężczyzna przemieszcza się między ulicami Pawińskiego i Trojdena między godziną 7:00 a 8:00 rano.

PRZECZYTAJ TAKŻE Wielka AWARIA: Warszawa bez ogrzewania i ciepłej wody!

Osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat prosimy o kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu, pod nr tel. 22 603 93 87 lub całodobowo pod numerem telefonu 22 603 93 50. Informacje można przekazywać również pisemnie na adres e-mail: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl