WWW wypadek1.jpg

i

Autor: Autor: SE WWW wypadek1.jpg

Groza na S7 po Warszawą.

Groza na S7 po Warszawą. Wjechał prosto pod tira, wstrząsające nagranie [WIDEO]

2023-03-14 17:12

Wstrząsające nagra nie z wypadku na trasie S7. We wtorek (14 marca) w pobliży Sękocina Starego w pow. pruszkowskim kierowca osobówki wjechał prosto pod ciężarówkę! Do dramatycznych scen doszło podczas zmiany pasa ruchu. Tir wepchnął samochód wprost pod nadjeżdżającą toyotę i kolejną ciężarówkę. Wszystko nagrała kamera w kabinie kierowcy samochodu ciężarowego.

Sękocin Stary. Wstrząsające nagranie z trasy S7. Samochód wjechał pod ciężarówkę

Do wypadku chwilę po godzinie 11 rano. Zdarzenie miało miejsce na granicy dwóch powiatów: piaseczyńskiego i pruszkowskiego. - 11.15 zgłoszenie w kier Grójca 4 pojazdy 2 os. 2 cięż 1 ranny z osobówki do szpitala trzeźwy zablokowany pas lewy na Grójec - O godzinie 11:15 wpłynęło do nas zgłoszenie o wypadku na trasie S7 w kierunku Grójca. Zderzyły się łącznie 4 pojazdy, dwa ciężarowe i dwa osobowe. Jedna osoba została przewieziona do szpitala – mówi w rozmowie z „Super Expressem” kom. Karolina Kańka z policji w Pruszkowie. Jak dodała wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Policja ustala przyczyny tego zdarzenia. Przez długi czas lewy pas w stronę Grójca był zablokowany.

Tragiczny wypadek na placu budowy. Ciężarówka potrąciła pieszego

Do tragicznego zdarzenia doszło dzień wcześniej w Ożarowie Mazowieckim. Na terenie placu budowy ciężarówka śmiertelnie potrąciła mężczyznę. Mimo reanimacji rannego nie udało się uratować. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Nasi Partnerzy polecają