Huknął w latarnię, jadąc z 6-letnią córką! Wracał pijany z wigilii... Koszmar w Piastowie

i

Autor: Andrzej Lange/Super Express Prowadzący citroena, który jechał ze swoją córką 6-letnią córką, wypadł z drogi i uderzył w latarnię w Piastowie pod Pruszkowem, zdj. ilustracyjne

Fatalne zdarzenie

Huknął w latarnię, jadąc z 6-letnią córką! Wracał pijany z wigilii... Koszmar w Piastowie

2022-12-25 16:42

Prowadzący citroena, który jechał ze swoją córką 6-letnią córką, wypadł z drogi i uderzył w latarnię w Piastowie pod Pruszkowem. Do wypadku doszło w sobotę, 24 grudnia, w godzinach wieczornych. Przybyli na miejsce policjanci ujawnili, że 39-letni mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu, którego miał w organizmie 2 promile. Kierowca został zatrzymany.

Wypadek w Piastowie. Citroen uderzył w latarnię. 39-latek wracał pijany z wigilii

W Piastowie pod Pruszkowem doszło do wypadku, w którym prowadzący citroena, który wiózł swoją 6-letnią córkę, uderzył w latarnię - podaje PAP. Policja otrzymała w tej sprawie zgłoszenie sobotę, 24 grudnia, po godz. 19, i ustaliła wstępnie, że 39-latek wypadł nagle z drogi, po czym doszło do uderzenia. Mężczyźnie i dziewczynce na szczęście nic poważnego się nie stało, dlatego zdarzenie zostało ostatecznie zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Niestety, mundurowi ujawnili ponadto, że kierowca był pijany i miał we krwi 2 promile alkoholu. Trafił na komisariat policji w Piastowie, gdzie po wytrzeźwieniu miał zostać przesłuchany. Jak dodają funkcjonariusze, 39-latek wracał ze swoją córką z wigilii.

Sonda
Pijesz alkohol w wigilię?
Sąd bezlitosny dla komornika z Białogardu
Nasi Partnerzy polecają