Wciągająca powieść, od której nie sposób się oderwać. Jaki sekret skrywa zamożna rodzina z przedmieść?

i

Autor: Pixabay Wciągająca powieść, od której nie sposób się oderwać. Jaki sekret skrywa zamożna rodzina z przedmieść?

Jaki sekret skrywa zamożna rodzina z przedmieść, która się rozpada i próbuje ponownie się poskładać?

2022-06-29 7:00

Jeśli z zapartym tchem czytałeś "Małe kłamstewka" Liane Moriarty, na pewno wciągnie cię również "Ich złamane życie" Nicole Baart. To doskonała propozycja książki na letnie wieczory dla wszystkich fanów rodzinnych tajemnic, które sprawiają, że zadajesz sobie pytanie: Co ja bym zrobił w takiej sytuacji? Premiera już 29 czerwca!

Sięgnij po nową, wciągająco powieść!

Lubisz trzymające w napięciu historie, które z każdą kolejną stroną wciągają jeszcze bardziej? Najczęściej sięgasz po książki, w których czytanie po prostu „wsiąkasz” i trudno Ci przerwać? Interesują cię rodzinne tajemnice, które w najmniej oczekiwanym momencie wychodzą na jaw i wywracają życie do góry nogami? Z zapartym tchem czytałeś "Małe kłamstewka" Liane Moriarty i chcesz jeszcze więcej?

Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś tak, to wydawnictwo Feeria ma dobrą wiadomość. Już w środę, 29 czerwca, swoją premierę będzie miała książka "Ich złamane życie" autorstwa Nicole Baart.

Jest to fascynująca opowieść o wielkiej matczynej miłości. Pokazuje, do czego zdolna jest matka, kiedy musi chronić swoje dziecko. "Ich złamane życie" to historia wielofasadowa, pełna rodzinnych zerwanych relacji.

Nicole Baart niezwykle obrazowo i w atrakcyjny dla czytelnika sposób pokazuje, jak jedna decyzja może wywołać prawdziwą lawinę wydarzeń i uwikłać w problemy całą rodzinę. Co zrobiłbyś w takiej sytuacji? Połączyłbyś swoje siły z najbliższymi? Czy może wyłamał i poszedł swoją drogą, próbując odsunąć się jak najdalej od problemów?

"Ich złamane życie" Nicole Baart. Zarys fabuły

Najnowsza książka Nicole Baart opowiada historię odnoszącej sukcesy rodziny, która mieszka w małej, cichej podmiejskiej dzielnicy nad jeziorem. Rodzina na zewnątrz sprawia wrażenie normalnej. Nikt nie przypuszcza, że jej członkowie skrywają jednak sekret, który za żadne skarby nie może wyjść na jaw. Tajemnice i błędy z przeszłości mogą bowiem na zawsze zmienić ich życie. Los chce jednak inaczej. Starannie zbudowana przez rodzinę fasada zaczyna się rozpadać po niespodziewanym pojawieniu się małej dziewczynki znajdującej się w śmiertelnym niebezpieczeństwie…

Wciągająca powieść, od której nie sposób się oderwać. Jaki sekret skrywa zamożna rodzina z przedmieść?

i

Autor: materiały partnera Wciągająca powieść, od której nie sposób się oderwać. Jaki sekret skrywa zamożna rodzina z przedmieść?

Quinn i Nora to dorosłe siostry, które widują się rzadko. Ich kontakty ograniczają się głównie do zdawkowych telefonów i SMS-ów z życzeniami świątecznymi. Dlatego tajemnicza wiadomość od Nory: „Mam coś dla ciebie”od razu wzbudza podejrzenia Quinn. Kiedy kobiety spotykają się kilka godzin później w lesie nad jeziorem, Norze towarzyszy mała, skulona dziewczynka o szeroko otwartych oczach i zaciśniętych ustach.

Nora oczekuje, że Quinn zapewni dziecku bezpieczeństwo i nikomu o nim nie wspomni, a zwłaszcza ich perfekcyjnej matce, którą interesuje głównie pielęgnowanie rodzinnego wizerunku w oczach innych ludzi.

Zanim jednak Quinn zdąży zadać choć jedno z miliona pytań krążących jej po głowie, Nora znika...

Quinn boi się, że siostra wplątała się w coś, co może zagrozić im wszystkim. Całej rodzinie. Nie wie jednak, że siostra popadła w prawdziwe kłopoty.

Jak daleko będzie w stanie się posunąć, by chronić tych, których kocha? Cóż, tę tajemnicę będziesz odkrywać krok po kroku, gdy z zapartym tchem będziesz czytać kolejne strony książki "Ich złamane życie". Pamiętaj! Premiera powieści już 29 czerwca!

Artykuł Sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE